Czerwona nota

i

Autor: Netflix

Czerwona nota - 2. część powstanie? Doczekamy się kontynuacji hitu Netfliksa?

2021-11-17 15:43

Czerwona nota to jeden z ostatnich hitów Netfliksa. To amerykańska komedia z 2021 z gwiazdorską obsadą. Widzom przypadła do gustu ta propozycja i zastanawiają się, czy powstanie kontynuacja. Czy twórcy zdecydowali się na nakręcenie drugiej części Czerwonej noty? Sprawdziliśmy, co wiadomo na ten temat.

Czerwona nota - 2. część powstanie? Doczekamy się kontynuacji hitu Netfliksa? Gdy Interpol wystawia czerwoną notę — globalny list gończy za najbardziej poszukiwanymi przestępcami na świecie — do akcji wkracza najlepszy behawiorysta z FBI John Hartley (Dwayne Johnson). W czasie pościgu przypadkiem trafia w sam środek brawurowego skoku. Aby złapać najgroźniejszego złodzieja dzieł sztuki na świecie znanego jako „The Bishop” (Gal Gadot), musi współpracować z jego rywalem Nolanem Boothem (Ryan Reynolds). Szalona przygoda rzuci to — ku niezadowoleniu niektórych — nierozłączne trio w najdalsze zakątki świata, na parkiet taneczny, do więzienia i do dżungli. Do gwiazdorskiej obsady właśnie dołączyli Ritu Arya i Chris Diamantopolous... Film ten przypadł do gustu widzom Netfliksa. Czy mogą oczekiwać drugiej części?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Czerwona nota - czy będzie 2. część?

Czerwona nota to najbardziej kasowy film oryginalny Netfliksa w całej jego historii. To, czy produkcja drugiej części będzie opłacalna, zależy od wyników oglądalności. Do tej pory twórcy nie zdeklarowali, czy istnieją plany realizacji kontynuacji. Na pierwsze informacje w tej sprawie trzeba jeszcze poczekać.

Czerwona nota - twórcy

Autorem scenariusza i reżyserem filmu jest Rawson Marshall Thurber („Agent i pół”, „Drapacz chmur”). Za produkcję odpowiadają Hiram Garcia, Dwayne Johnson i Dany Garcia z Seven Bucks Productions oraz firma produkcyjna Beau Flynna Flynn Picture Co. i należąca do Thurbera Bad Version, Inc.