Czarodzieje z Waverly Place (2009) DVD

2010-03-10 23:52
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Młodzi czarodzieje już na DVD !

To długo wyczekiwana, godzinna wersja ulubionego serialu nastolatków! Selena Gomez i David Henrie powracają jako Justin i Alex i przeżywają jeszcze zabawniejsze przygody niż w serialu. Rodzina Russo wybiera się na wakacje na Karaiby, gdzie Jerry i Theresa się poznali. Alex jest zła, że musi towarzyszyć rodzicom w tej podróży. W końcu wypowiada zaklęcie, które odwołuje pierwsze spotkanie jej rodziców, co stawia istnienie rodziny Russo pod znakiem zapytania. Aby odwołać zaklęcie Alex i Justin muszą przedzierać się przez dżunglę, aby znaleźć posiadający wielkie moce 'kamień marzeń'. W między czasie Max stara się, aby jego rodzice ponownie się w sobie zakochali. To treść w dużym skrócie.
W filmie nie zabrakłokrajobrazów i pejzaży bajecznej wyspy, dzikiej dżungli i magicznych grot,a czary bohaterów wyglądają bardzo realistycznie. Dobra wiadomość dla wielbicieli "czarodzieji" Disney Channel poważnie zastanowia się nad realizacją kontynuacjifilmu wtechnice 3D !

Czarodzieje z Waverly Place / Wizards of Waverly Place (2009, USA, 98 minut)
Reżyseria: Lev L.Spiro, Marek Robaczewski
Obsada: Selena Gomez, David Henrie, Jake T.Austin, Maria Canals-Barrera, David DeLuise

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE