Córka Klaudiusza z Big Brothera to dziś seksowna dwudziestolatka!

2019-11-26 15:23
Klaudiusz Sevković z córką
Autor: screen instagram.com/klaudiusz.sevkovic screen instagram.com

Nowa edycja Big Brothera, która rozpoczęła się wiosną 2019, przypomniała nam o uczestnikach, którzy wiele lat temu jako pierwsi weszli do domu Wielkiego Brata. Jedną z postaci, która na stałe zapisała się na kartach polskiego show biznesu, jest charyzmatyczny Klaudiusz Sevković. Gdy brał udział w Big Brotherze w 2001 roku, jego córka, Vanessa, miała zaledwie 5 lat i, jak sama przyznaje, nie wiedziała wtedy, że jej tata jest aż tak popularny.

Vanessa Sevković, córka Klaudiusza z Big Brothera, dziś ma już 22 lata i trzeba przyznać, że wyrosła na piękną kobietę! Vanessa pojawiła się ze swoim tatą Dzień Dobry TVN, gdzie wyznała, że sama wzięłaby udział w Big Brotherze, ale nie w polskiej edycji. Dlaczego? Córka Klaudiusza, która na co dzień mieszka w Monachium, bardzo słabo mówi po polsku!

Vanessa Sevković - jak wygląda córka Klaudiusza z Big Brothera?

Klaudiusz zajął ostatecznie piąte miejsce w pierwszej edycji Big Brothera. Po programie dość długo funkcjonował jako osobowość telewizyjna - m.in. prowadził program kulinarny Wielka niespodzianka Klaudiusza. Wielu widzów może z pewnością kojarzyć go także z Telezakupów Mango. Oprócz córki Vanessy Klaudiusz ma także syna, Claudio-Tigera, który urodził się w 2000 roku.

NAJNOWSZE