Córka Kasi z 13 posterunku jest gwiazdą TikToka! Robi karierę jako... wiedźma

2020-08-14 13:15 aw
Aleksandra Woźniak z córkami
Autor: Piotr BLAWICKI/East News

Aleksandra Woźniak, czyli serialowa Kasia z 13 posterunku, pod koniec lat 90. była w Polsce u szczytu popularności. Serial ten znali wówczas wszyscy, a o Woźniak było niezwykle głośno. Serial zakończył się 1998 roku, a aktorka, mimo że otrzymywała różne propozycje i grała w wielu serialach, nie zrobiła już takiej kariery. Parę lat później na świat przyszły córki bliźniaczki Aleksandry Woźniak, a dziś to właśnie jedna z nich zdaje się rozpoczynać karierę.

Córka Kasi z 13 posterunku robi karierę na TikToku i Instagramie! Będzie o niej jeszcze głośno? Aleksandra Woźniak już na dobre postanowiła zrezygnować z aktorskiej kariery - obecnie pracuje jako psychoterapeutka - jednak niewykluczone, że jedna z jej córek dołączy niebawem do świata show biznesu. Ma szansę na karierę?

Córka Kasi z 13 posterunku robi karierę na TikToku i Instagramie

Jedna z bliźniaczek Aleksandry Woźniak, Anna, szturmem podbija media społecznościowe. Na TikToku udało jej się zgromadzić już ponad 70 tys. obserwujących i w sumie 3 mln polubień! Duża część jej filmików opatrzona jest hashtagiem 'WitchTok', który zrzesza tiktokowe czarownice. Anna wrzuca także nieco bardziej tradycyjne filmiki m.in. z układami tanecznymi.

Córka Aleksandry Woźniak jest także bardzo aktywna na Instagramie, jednak tutaj udało jej się zgromadzić 'jedynie' nieco ponad 5,5 tys. obserwujących. Zdjęcia są zwykle mocno wystylizowane, a Anna pozuje na nich w modnym, mocnym makijażu. Trzeba przyznać, że dziewczyna jest naprawdę prześliczna i niezwykle podobna do swojej mamy! Uda jej się zrobić karierę?

Wyświetl ten post na Instagramie.
portrait of a lady on fire Post udostępniony przez °☆¸.·*¨ ania (@fingerchipz)
Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE