Córka Joanny Kurowskiej też chce zostać aktorką! Podobna do słynnej mamy?

2020-10-27 23:28 AW
Joanna Kurowska
Autor: WBF

Dzieci aktorów bardzo często decydują się, aby iść w ślady swoich rodziców i także podbijać świat filmu, telewizji czy występować na teatralnych deskach. Przykłady osób, które zdecydowały się zostać aktorami tak jak ich rodzice, można mnożyć - jest ich bardzo wiele również w Polsce. Okazuje się, że jedną z nich jest także córka Joanny Kurowskiej.

Córka Joanny Kurowskiej także chce zostać aktorką. Ma już za sobą kilka ról filmowych i serialowych, a oprócz tego zobaczymy ją w obsadzie znanego polskiego serialu! Jej mama jest aktywna zawodowo od 1987 roku. Joanna Kurowska przez lata związana była z wieloma teatrami, m.in. warszawskimi Komedia, Rampa, 6. piętro czy Capitol. Największą rozpoznawalność przyniosły jej jednak role serialowe w takich produkcjach jak Czterdziestolatek. 20 lat później, Graczykowie czy Świat według Kiepskich.

Córka Joanny Kurowskiej też chce zostać aktorką! Podobna do słynnej mamy?

Córka Joanny Kurowskiej, Zofia Świątkiewicz, urodziła się 3 marca 2001 roku z małżeństwa aktorki z dziennikarzem sportowym Grzegorzem Świątkiewiczem. Aktorka pierwszy raz pokazała się publicznie z Zosią na okładce Gali, gdy dziewczynka miała zaledwie pół roku. W 2019 roku obie panie ponownie zdecydowały się pojawić się na okładce magazynu. Kurowska wrzuca także zdjęcia Zosi na Instagram i za każdym razem podkreśla, że jest z niej bardzo dumna.

Dzieci aktorów, które wyglądają identycznie jak rodzice: galeria

Na początku października 2020 roku Joanna Kurowska zamieściła kolejny post z córką, w którym poinformowała, że Zofia została studentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, którą przed laty ukończyła także ona sama. Mimo że Świątkiewicz jest dopiero na początku swojej kariery, widzowie mogli kojarzyć ją już z roli Sandry w serialu O mnie się nie martw, zagrała także w filmie Ostatni komers w 2020 roku. Jak donosi serwis swiatseriali.interia.pl, od początku grudnia 2020 roku Zofię będzie można oglądać także w serialu Klan, gdzie wcieli się w postać Zuzy, młodszej siostry Borysa. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój kariery młodziutkiej aktorki!

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE