Cocaine Bear / Kokainowy miś

i

Autor: Screen z YouTube.com/UniversalPictures

Cocaine Bear - film o naćpanym niedźwiedziu trafi do polskich kin! Ta historia wydarzyła się naprawdę

2022-12-01 11:17

Takiej historii w kinie jeszcze nie było! Na wielkie ekrany zmierza szalony thriller. W głównej roli zobaczymy niedźwiedzia, który… przedawkował kokainę. Brzmi absurdalnie? Być może. Chociaż nadchodzący tytuł jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami!

Kokainowy miś to kolejne dzieło Elizabeth Banks, która ma na swoim koncie m.in. Pitch Perfect 2, Aniołki Charliego i Movie 43. Film powstaje na zlecenie Universal Pictures i można liczyć na to, że przyciągnie do kin całkiem sporą widownie. To wszystko za sprawą szalonej fabuły, w której nie zabraknie morderczego niedźwiedzia. Zwierzak wpadnie w szał po nieumyślnym spożyciu solidnej porcji kokainy i zacznie atakować mieszkańców. Nie zabraknie mocnych ciosów, krwi, ale także humoru. Pierwszą zapowiedź udostępniamy poniżej. Kiedy kokainowy miś trafi na polskie ekrany? Kto znalazł się w obsadzie? Sprawdźcie wszystkie szczegóły.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Grinch powraca w świątecznym horrorze. Zobaczcie zwiastun "The Mean One"

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Kokainowy miś to historia oparta na faktach!

Fabuła filmu na pierwszy rzut oka wygląda absurdalnie, ale warto podkreślić, że została oparta na prawdziwych wydarzeniach z 1985 roku. Pewien przemytnik narkotyków chciał pozbyć się ze swojego samolotu 30 kilogramów kokainy. Paczka spadła do jednego z lasów w stanie Kentucky. Niestety narkotyk dostał się w ręce wielkiego niedźwiedzia, który po jej spożyciu wpadł w szał. Niedługo później zwierzę umarło z powodu przedawkowania.

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?

Kokainowy miś - data premiery, obsada, zwiastun

Cocaine Bear został wyprodukowany przez zdobywców Oscara, Phila Lorda i Christophera Millera. Na ekranie zobaczymy aktorów z „The Americans” - Keri Russel i Margo Martindale, gwiazdę „Straight Outta Compton” - O’Shea Jackson Junior oraz takie nazwiska, jak Alden Ehrenreich (Solo: A Star Wars Story), Christian Convery-Jennings (Sweet Tooth), Jesse Tyler Ferguson (Modern Family), Kristofer Hivju (Gra o tron), Brooklynn Prince (The Florida Project), Isiah Whitlock Jr. (BlacKkKlansman), Aaron Holliday (Sharp Objects) i Ray Liotta (The Many Saints of Newark).

Wiemy już, że szalony niedźwiedź nawiedzi również polskie kina. Światowa premiera filmu została zaplanowana na 24 lutego 2023 r. Kokainowy miś ma pojawić się w Polsce 10 marca 2023. Poniżej udostępniamy pierwszą zapowiedź.