Co robimy w ukryciu sezon 3 - kiedy w HBO? Data premiery

2021-08-30 16:40 Adrian Rybak
Co robimy w ukryciu
Autor: HBO Polska

Co robimy w ukryciu to stylizowane na dokumentalne, spojrzenie na codziennie (a raczej nocne) „życie” kilkorga wampirów mieszkających razem na Staten Island. Serial powraca do HBO GO z nowym sezonem. Data premiery serialu jest już znana. Kiedy trzeba zasiąść przed telewizory? Odpowiedź na to pytanie niżej.

Serial Co robimy w ukryciu oparty został na filmie fabularnym o tym samym tytule, którego twórcami są Jemaine Clement i Taika Waititi. Jest to, stylizowane na dokumentalne, spojrzenie na codziennie (a raczej nocne) „życie” kilkorga mieszkających razem wampirów. Są wśród nich Nandor (Kayvan Novak), Nadja (Natasia Demetriou), Laszlo (Matt Berry) oraz Colin Robinson (Mark Proksch), którzy z pomocą ich wiernego sługi Guillermo (Harvey Guillén), funkcjonują razem na Staten Island. Kiedy odbędzie się premiera trzeciego sezonu? Data jest już znana.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Co robimy w ukryciu sezon 3 - premiera

Co robimy w ukryciu sezon 3 to serial, na który czeka wiele osób. Poprzednie dwa sezony zgromadziły spore grono widzów, którzy nie mogą doczekać się kontynuacji. Znana jest już data premiery serialu. Jego pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już w najbliższy piątek, 3 września. Oczywiście, w serwisie HBO GO.

Co robimy w ukryciu sezon 3 - fabuła

Po szokującym finale drugiego sezonu i odkryciu, że Guillermo jest zabójcą wampirów, współlokatorzy wpadają w panikę i zastanawiają się co z tym zrobić. Zwłaszcza, że w nowym sezonie wampiry zdobywają większą władzę, a ich drogi krzyżują się z wampirem, od którego wszyscy pochodzą. Wpadają też na kusicielkę Siren, gargulce i wilkołaki, kasyna Atlantic City, kluby wellness i siłownie, byłe dziewczyny oraz osobliwe stworzenia obdarzone niezwykłymi mocami. Co więcej, Colin Robinson kończy 100 lat, a Nandor staje w obliczu kryzysu egzystencjalnego i próbuje nadać swojemu życiu więcej sensu. Czy odnajdzie miłość, czy może zostanie jednak nieśmiertelnym kawalerem z 37 byłymi żonami?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE