Co można zrobić z kotem Uczestnik Familiady z ostrą odpowiedzią!

i

Autor: Akpa

Familiada

Co można zrobić z kotem? Uczestnik Familiady z ostrą odpowiedzią!

2023-06-12 11:12

Nie da się ukryć, że powiedzenia i związki frazeologiczne wielu sprawiają ogromne trudności. Przekonał się o tym uczestnik Familiady, po usłyszeniu pytania o tym, co można zrobić z kotem. Jego odpowiedź była co najmniej zaskakująca i lekko niepokojąca. Na jaki wariant postawił? Będziecie w mocnym szoku!

W programach telewizyjnych wpadki są na porządku dziennym. Dlaczego tak się dzieje? Być może to ze względu na towarzyszący uczestnikom stres. Jedno jest pewne, co by nie było przyczyną, wychodzi naprawdę zabawnie. Niektóre z odpowiedzi prędko stają się najprawdziwszymi viralami. O tym miał szansę przekonać się uczestnik jednego z odcinków Familiady. Mężczyzna dostał pytanie, dotyczące powiedzeń, które mówią o kotach. To, co według niego można robić z tymi zwierzętami wywołało zmieszanie u Karola Strasburgera, a także ogromne rozbawienie i niedowierzenie wśród internautów. Co najlepsze, wyglądał na naprawdę pewnego swojego stwierdzenia! Ta sytuacja zdecydowanie będzie jedną z najbardziej legendarnych wpadek!

ZOBACZ TAKŻE: Co mówimy jak się przewrócimy? Uczestnik Familiady rozwalił system

Król lew, Sanah a może Bruno Mars? Zaśpiewaj i wybieraj kolejną piosenkę! | Dokończ piosenkę 19

Familiada - co można zrobić z kotem?

W jednym z odcinków Familiady wziął udział uczestnik, który wykazał się dużą pewnością siebie. Niestety, nie zapewniła mu ona punktów, gdyż najzwyczajniej w świecie strzelił gafę! Karol Strasburger zapytał uczestników, "Co, według powiedzenia, można zrobić z kotem?". Mężczyzna szybko wyrwał się, aby przedstawić swoje rozwiązanie. Według niego poprawną odpowiedzią było... "powiesić". Jak można się szybko domyślić, nie ma ani powiedzenia ani związku frazeologicznego, które mówi o wieszaniu kotów. Tym razem się mu nie poszczęściło!

ZOBACZ TAKŻE: Co lata, chociaż nie ma silnika? Uczestniczka Familiady zaskoczyła prowadzącego!

Wpadka w Familiadzie - reakcje

Nie tylko Karol Strasburger był zaskoczony odpowiedzią uczestnika programu. Jego stwierdzenie równie mocno zdziwiło internautów. Wielu z nich nie dowierzało w to, co przyszło im usłyszeć. Ta wpadka mocno ich rozbawiła, z pewnością prędko o niej nie zapomną. Pomimo śmiechów, jedna z pań słusznie zauważyła, iż istnieje powiedzenie, w którym występuje czynność wieszania oraz... psy. Być może najzwyczajniej w świecie o to mu chodziło. Jedno jest jednak pewne. Pomyłki to rzecz ludzka i każdemu mogą się zdarzyć! Szczególnie, jeśli jest się poddanym stresowi, który wiąże się z udziałem w teleturnieju, oglądanym przez miliony telewidzów!

Chociaż jest powiedzenie, że wieszać, ale psy

😂😂😂😂😂😂

Nie wierzę 😂

QUIZ. W jakim programie musisz wziąć udział? Przekonaj się, o jaką nagrodę zawalczysz!

Pytanie 1 z 10
Jakie jest Twoje nastawienie do tłumów?