Ciężar na Marsie osoby o masie 100 kg jest... Milionerzy

2020-12-21 19:00 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Ciężar osoby o masie 100 kg jest na Marsie... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestnikowi kłopot? Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze są zwykle ostatnie pytania w teleturnieju, jednak uczestnicy często mają duży problem z pierwszymi lub tymi, które są za sumy gwarantowane. Jak było w przypadku tego gracza?

Ciężar osoby o masie 100 kg jest na Marsie... Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik potrafił ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) taki sam jak na Ziemi, B) niemożliwy do określenia, C) 100 razy większy niż na Ziemi, D) 3 razy mniejszy niż na Ziemi.

Ciężar osoby o masie 100 kg jest na Marsie...

Tak brzmiało pytanie za 250 tys. zł. Mężczyzna postanowił skorzystać z telefonu do przyjaciela, jednak ostatecznie wycofał się z dalszej gry. Poprawna odpowiedź na to pytanie to D) 3 razy mniejszy niż na Ziemi.

QUIZ. Pytania za 500 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy przeszedłbyś dalej!

Pytanie 1 z 10
Znak R w kółku spotkamy na produktach?
ESKA XD #012
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE