Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia. Henio i Marysia odpicowali dom na cacy! Zaglądamy do środka. Zobacz, jak teraz mieszkają - ZDJĘCIA

Henio i Marysia z Chłopaków do wzięcia zrobili rewolucję w swoim domu! W najnowszym odcinku dokumentalnej telenoweli pochwalili się metamorfozą swoich czterech kątów i co tu dużo pisać - efekt powala! Zajrzycie razem z nami do środka i przekonajcie się, jak teraz mieszkają Henio i Marysia, czyli bohaterowie programu Chłopaki do wzięcia.

Spis treści

  1. Chłopaki do wzięcia. Henio i Marysia odnowili swój dom z rozmachem!
  2. Henio wraz z Marysią odświeżyli wnętrza domu – remont jest już zakończony!
  3. Chłopaki do wzięcia. Henio i Marysia urządzili dom marzeń! Efekt jest niesamowity

Chłopaki do wzięcia. Henio i Marysia odnowili swój dom z rozmachem!

Henio i Marysia są dobrze znani widzom programu "Chłopaki do wzięcia". Jakiś czas temu bohaterowie dokumentalnej telenoweli Polsat Play postanowili dokonać całkowitej metamorfozy swojego gospodarstwa. To, co jeszcze niedawno wydawało się zwykłym wiejskim domem, teraz lśni nowością! Seniorzy z Chłopaków do wzięcia odmienili swój dom nie do poznania! Jak teraz wygląda?

Czytaj także: Trwa remont u Henia z Chłopaków do wzięcia. Marysia znalazła w szafie damską bieliznę!

Remont na gospodarstwie Henia to jeden z głównych wątków 25. sezonu "Chłopaków do wzięcia". Inicjatorką zmiany była oczywiście ukochana seniora. Marysi bardzo zależało na tym, żeby doprowadzić dom do porządku: zrobić podłogi, pomalować ściany, kupić nowe meble. Henio się zgodził, bo chce, żeby Marysia się do niego przeprowadziła.

Henio wraz z Marysią odświeżyli wnętrza domu – remont jest już zakończony!

Był dobry fachowiec i pomału to zrobił. Najpierw prostował ściany, potem zakładał światło, obniżył podłogę, jest wyższe mieszkanie, dobrze zrobione jest, wszystko ładnie pomalowane – ekscytował się Henio.

Każde pomieszczenie w domu Henia zyskało nowe życie. Senior zainwestował w nowe okna. W salonie dominują teraz jasne barwy, a na podłodze zamontowano płytki imitujące drewno. Pozostaje tylko kupić stół i krzesła.

Marysia nie była obecna w trakcie remontu, ale miała decydujący wpływ na jego przebieg. Henio nie ukrywa, że remont domu to wielki krok, żeby być z Marysią. "No ładnie. Ładny kolor, teraz jest lux" – oceniła ukochana Henia, która sama wybierała kolor ścian.

Polecamy: Bandziorek i Danusia odpicowali dom, że mucha nie siada! Tak teraz mieszkają

Chłopaki do wzięcia. Henio i Marysia urządzili dom marzeń! Efekt jest niesamowity

Henio i Marysia pokazali, jak odpicowali swój dom w najnowszych odcinkach 25. sezonu "Chłopaków do wzięcia". Efekt jest oszałamiający, o czym przekonacie się, jeśli zajrzycie do naszej galerii zdjęć.

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś nie rozpacza po rozstaniu z żoną Gosią. Z zapałem poszukuje nowej kobiety
Listen on Spreaker.