Chłop i baba - Ostrów Wielkopolski. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja istnieje?

2020-07-15 16:18 aw
Kuchenne rewolucje
Autor: TVN/Newspix Michał Stawowiak/xnews

Położony blisko centrum restauracja Best Bar przez lata cieszyła się powodzeniem. Zarówno kebaby, zapiekanki, jak i pizza znajdowały tam swoich miłośników. Edward, początkowo dostarczający gaz w butlach do „Best Baru” otrzymał od właściciela propozycję odkupienia lokalu. Po szybkim rozeznaniu na rynku mężczyzna uznał, że restauracja ma duży potencjał na sukces. Edward nie zdecydował się na wprowadzenie zmian, zostawiając dawnych pracowników, menu oraz dostawców. Szybko okazało się, że „Best Bar” nie jest tak korzystną inwestycją, jak oczekiwał nowy właściciel.

Chłop i baba - Ostrów Wielkopolski. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja istnieje? Lokal przed przyjazdem restauratorki był zaniedbany, nie miał klimatyzacji ani ogrzewania, co powodowało, że latem było w nim bardzo gorąco, a zimą naprawdę zimno. Edward uznał, że sytuacja jego baru jest tak bardzo zła, że pomóc może tylko Magda Gessler.

Chłop i baba - Ostrów Wielkopolski. Co po Kuchennych rewolucjach? Czy restauracja istnieje?

Odcinek z Ostrowa Wielkopolskiego premierowo został wyemitowany 5 września 2019 roku. Magda powróciła do restauracji po kilku tygodniach i niezwykle chwaliła zaserwowane jej potrawy. Mimo drobnych uwag uznała rewolucję za udaną i pogratulowała właścicielowi wprowadzonych zmian. Właściciel pochwalił się także, że od czasu jej wizyty w restauracji jest pełno gości.

Wygląda na to, że rady Magdy Gessler rzeczywiście okazały się niezwykle pomocne. W niemal rok od emisji odcinka Chłop i baba cały czas istnieje, co można wywnioskować zarówno z aktywności na Facebooku, jak i opinii Google'a. Tutaj restauracja ma także wysoką ocenę - 4,2/5. Goście chwalą dobry stosunek jakości do ceny, smaczne jedzenie, a także miłą obsługę. Adres restauracji to Gorzycka 37, 63-400 Ostrów Wielkopolski.

Aleksandra Niedźwiedź o nowym serialu TVN "Królestwo kobiet"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE