Centralne Biuro Humoru w TVP2 - program, powtórka. Kto wystąpi na scenie?

2021-04-23 15:27 kg
Centralne Biuro Humoru
Autor: materiały TVP

W sobotę 17 kwietnia 2021 roku Telewizja Polska wyemitowała wielki finał programu The Voice Kids. Od 24 kwietnia miejsce hitowego programu muzycznego zajmie show Dance Dance Dance, natomiast w piątkowe wieczory TVP2 zadba o dobre humory widzów. O godzinie 20:35 emitowane będą nowe odcinki programu Kabaret. Super show Dwójki, natomiast o 21:25 stacja pokaże nowy kabaretowy program Centralne Biuro Humoru. Sprawdźcie szczegóły nowego show.

Centralne Biuro Humoru w TVP2 - program, powtórka. Centralne Biuro Humoru to cykliczny program rozrywkowy, w którym Formacja Chatelet w charakterystyczny sposób przypomni kultowe skecze w wykonaniu najpopularniejszych grup kabaretowych. Show będzie przypomnieniem najśmieszniejszych, najbardziej lubianych fragmentów kabaretonów i występów kabaretowych z bogatego archiwum Telewizji Polskiej. Powrócimy na Mazurską Noc Kabaretową, Kabaretową Noc Listopadową, Festiwal Kabaretu w Koszalinie i na wiele innych imprez.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Centralne Biuro Humoru w TVP2 - program, powtórka

Pierwszy odcinek programu Centralne Biuro Humoru zostanie wyemitowany już w piątek, 23 kwietnia 2021 roku, o godzinie 21:25 w TVP2. Cykl składa się z sześciu odcinków, a jego gospodarzem jest Formacja Chatelet. W programie zobaczymy m.in. Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret Paranienormalni. Na specjalne życzenie widzów Formacja Chatelet dotrze do każdej arcyśmiesznej i niezapomnianej sztuki. Jak na razie Telewizja Polska nie przewiduje telewizyjnych powtórek kabaretowej nowości, ale najpewniej program będzie dostępny na platformie vod.tvp.pl. 

NAJNOWSZE