Tak wyglądała Caroline Derpieński

i

Autor: Akpa

Królowa przetrwania 2

Caroline Derpienski w „Królowej przetrwania 2”? Celebrytka komentuje

2024-03-13 15:56

Program „Królowa przetrwania” okazał się ogromnym sukcesem i hitem, chociaż widzowie byli do niego sceptycznie nastawieni. Media obiegła informacja, że w drugiej edycji show pojawi się Caroline Derpieński. Celebrytka postanowiła odnieść się do tej informacji.

„Królowa przetrwania” zaskoczyła niemal wszystkich fanów, którzy powierzchownie ocenili ideę programu. Produkcja okazała się prawdziwym hitem i zdecydowanie, to nie jest jej ostatnie słowo. Pojawiły się insynuacje, że w 2. sezonie show pojawi się Caroline Derpienski. Influencerka nie zostawiła tego bez komentarza.

Caroline Derpienski złożyła pozew. Żąda bajońskiej kwoty

Caroline Derpieński jako przyszła „Królowa przetrwania”?

Produkcja planuje już kolejną edycję hitowego show. W mediach pojawiają się już nazwiska, być może przyszłych „Królowych przetrwania”. Wśród nich znalazła się również Caroline Derpienski, która nie przeszła obok tej informacji obojętnie. „Super Express” doniósł, że w 2. edycji programu pojawi się Caroline, Jessica Ziółek oraz Magdalena Stępień. Derpienski przyznała, że otrzymała od produkcji propozycję uczestnictwa w show „Królowa przetrwania”. W rozmowie z „Pudelkiem” wyjawiła, że taką propozycję otrzymała już wcześniej, ponieważ miała pojawić się w 1. sezonie. „Dementuje plotki dotyczące mojego rzekomego udziału w drugiej edycji "Królowa przetrwania". Dostałam propozycje udziału w pierwszej edycji, ale odmówiłam” - powiedziała Caroline. „Nie interesuje mnie ten program, dobór uczestników, warunki… Tym bardziej do drugiej jak i kolejnych edycji nigdy bym nie poszła. Dostaje non stop wiele ciekawszych propozycji” - zakończyła temat celebrytka. Nie da się ukryć, że Derpienski już teraz zasługuje na miano „Królowej przetrwania”, a to wszystko za sprawą afer, które krążą wokół niej i wszystkich pozwów, które rozchodzą się u Derpienski jak "świeże bułeczki". Najwidoczniej Derpienski wystarczy miano „Dollarsowej Królowej”, które sama sobie nadała.

Caroline Derpieński wcale nie mieszka w willi. Prawda wyszła na jaw

Karolina Derpieńska - Caroline Derpienski - wdarła się szturmem do polskiego show-biznesu jako „Dolarsowa Królowa”. Jest obecnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek. Derpieńska rozwija swoja karierę w modellingu. Ostatnio pochwaliła się zakupem auta Rolls Royce Wraith, który na bocznych drzwiach posiada grafikę z podobizną celebrytki. Auto zyskało nawet własne imię - Dollaroyce - oraz posiada własne konto na platformie Instagram.

Caroline Derpienski o Stanowskim | Cała Ja
Listen on Spreaker.