Caroline Derpienski

i

Autor: AKPA Caroline Derpienski złożyła zapowiadany pozew

Drama

Caroline Derpienski złożyła pozew. Żąda bajońskiej kwoty

2024-03-06 9:18

Caroline Derpienski przebojem wdarła się do polskiego show-biznesu i od tej pory sieje niemałe zamieszanie. Podczas niespełna rocznej obecności w mediach sporo się wokół niej dzieje. Zdążyła już nawet skonfliktować się z kilkoma osobami. Od miesięcy mówiła, iż złoży pozew przeciwko spożywczemu gigantowi.

Mieszkająca na stałe w Stanach Zjednoczonych Derpienski to modelka, która doczekała się pokazu mody własnej kolekcji. Wystąpiła także w głośnym programie Kuby Wojewódzkiego, a Krzysztof Stanowski z "Kanału Zero" niedawno przygotował materiał dotyczący jej życia w USA.

Caroline Derpieński straszyła ją pozwem na 50 mln. Teraz prawda wyszła na jaw!

Konflikt Derpienski-Nosowska odbił się głośnym echem

W lipcu 2023 roku na Instagramie znanej polskiej wokalistki Katarzyny Nosowskiej pojawiła się seria filmów, które miały być reklamą produktów roślinnych znanej marki należącej do giganta branży spożywczej. Nosowska ubrana w blond perukę i czerwoną suknię, parodiując amerykański akcent, opowiada o swoim życiu w USA. Choć w żadnym z filmików nie ma mowy, iż piosenkarka swoją postawą nawiązuje do Caroline, Derpienski poczuła się dotknięta i ogłosiła, iż sprawę zgłosiła swoim pełnomocnikom, którzy skierują sprawę do sądu.

Derpienski składa pozew i śle dolarsowe pozdrowienia

Sprawa jednak przycichła, a niektórzy sądzili, że słowa Derpienski były jedynie czczą gadaniną. Jak się okazało, celebrytka nie rzuca słów na wiatr. Na swoim profilu na Instagramie właśnie umieściła zdjęcie, na którym stoi pod jednym z sądów w Warszawie, w ręku dzierżąc pozew.I just did it! Tego jeszcze w Polsce nie było. Precedensowa sprawa o ochronę dóbr osobistych już w sądzie. Dolarsowe pozdrowienia dla tych którzy nie wierzyli że to zrobię - podpisała post.

Na zdjęciu możemy zobaczyć, że celebrytka w ramach zadośćuczynienia żąda zapowiadanej wcześniej kwoty 50 milionów złotych, które mają trafić na konto wskazanej przez nią organizacji charytatywnej. Derpienski w swoim stylu podgrzewa atmosferę, dodając wymowny komentarz, w którym pyta internautów, kto ich zdaniem jest "drugim pozwanym w sprawie".