Caroline Derpieński

i

Autor: AKPA Caroline Derpieński wzięła udział w New York Fashion Week

dolarsowa królowa

Caroline Derpieński wcale nie mieszka w willi. Prawda wyszła na jaw

2024-01-05 13:26

Caroline Derpieński okrzyknęła się „dolarsową królową” i rozprzestrzeniała informację o swoim luksusowym życiu w willi z tajemniczym narzeczonym imieniem Jack. Teraz prawda wyszła na jaw, a Karolina Derpieńska zdradziła całą prawdę.

Caroline Derpieński to tak naprawdę Karolina Derpieńska, która pochodzi z Białegostoku. Celebrytka wysławiła się jako bogata narzeczona miliardera, która na co dzień mieszka w luksusowej willi w Miami. Internauci wytknęli celebrytce wiele nieścisłości, a influencerka w końcu zdradziła, jaka jest prawda.

Caroline Derpieński pokazała partnera! Jak wygląda Dżak?

Caroline Derpieński nie jest taka „dolarsowa”?

Caroline Derpieński chętnie chwali się swoim umiłowaniem do luksusu i przepychu w mediach społecznościowych. Niedawno celebrytka pochwaliła się zdjęciem ze swojego apartamentu z basenem. Internauci wytknęli jej kłamstwo. „Przecież mówiłaś raz, że mieszkasz z partnerem w willi. Innym razem, że masz swoją willę i tam masz miejsce, gdzie będzie stał Twój jacht. I, że pod koniec miesiąca pokażesz swój dom. To jak to w końcu jest?” - zapytała jedna z obserwatorek Derpieński.

Stanowski wziął się za Caroline Derpienski. Są zdjęcia z Miami. Pierwsze relacje wywołały oburzenie

Influencerka postanowiła odpowiedzieć na piętrzące się pytania odnośnie jej „statusu społecznego” - „Nigdy nie mówiłam, że z nim mieszkam. Kiedyś mieszkałam, ale od minimum 2 lat nie mieszkam. Wynajmuję swoje mieszkanie. Nie potrzebuje żadnej willi. Jacht będzie stać zacumowany na moim terenie przy kanale (widok mam na dock z mojego balkonu). Mój partner ma willę nie jedną i nie tylko w USA.” - czytamy. Derpieński skróciła wszystkie plotki słowami: „Ja mieszkam sama, sama za siebie płacę, sama się utrzymuje, sama wynajmuję. Dziękuję.”.

screen Instagram Caroline Derpieński

i

Autor: Instagram @carolinederpienski
screen Instagram Caroline Derpieński

i

Autor: Instagram @carolinederpienski

Karolina Derpieńska - Caroline Derpieński - wdarła się szturmem do polskiego show-biznesu jako „Dolarsowa Królowa”. Jest obecnie jedną z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek. Derpieńska rozwija swoja karierę w modellingu. Ostatnio pochwaliła się zakupem auta Rolls Royce Wraith, który na bocznych drzwiach posiada grafikę z podobizną celebrytki. Auto zyskało nawet własne imię - Dollaroyce - oraz posiada własne konto na platformie Instagram.

Caroline Derpieński straszyła ją pozwem na 50 mln. Teraz prawda wyszła na jaw

Wieczorny Express - Caroline Derpienski