„Cały ten rap”

i

Autor: materiały prasowe „Cały ten rap” - kiedy premiera serialu?

Zapowiedź

„Cały ten rap” - zwiastun serialu już dostępny! Kiedy premiera na Netfliksie?

2024-07-04 12:13

Światło dzienne ujrzał zwiastun pierwszego polskiego serialu dokumentalnego Netflixa: Cały ten rap. Sześcioodcinkowa produkcja przybliża nie tylko historię rozwoju gatunku muzycznego w Polsce, ale również związaną z nią kulturę i społeczność. Dokument będzie można obejrzeć przedpremierowo na specjalnym pokazie w ramach festiwalu Nowe Horyzonty 24 lipca. Kiedy pojawi się na Netfliksie?

„Cały ten rap” to polska scena rapowa opisana słowami jej twórców. Pierwszy polski serial dokumentalny Netflixa oddaje głos im wszystkim: od pierwszego pokolenia, które walczyło ze stereotypami, aż po to, które korzystając ze swojej popularności wyniosło rap do dzisiejszej pozycji. Opublikowany zwiastun zapowiada szeroką reprezentację artystów, którzy od lat współtworzą polską scenę rapu, takich jak Sokół, O.S.T.R., Vienio czy Ten Typ Mes, ale również kieruje kamerę na nowe głosy, takie jak OKI, @atutowy i Young Leosia. W filmie można usłyszeć również głos m.in. nazywanej “matką chrzestną polskiego hip-hopu” Bogny Świątkowskiej. Jako partner 24. MFF mBank Nowe Horyzonty Netflix pokaże przedpremierowo trzy odcinki serialu na specjalnym pokazie w środę 24 lipca we Wrocławiu.

Nie tylko "Skazany na śmierć". Oto najlepsze seriale, które dzieją się w więzieniu! | To Się Kręci #21

„Cały ten rap” na Netflix. Kiedy premiera?

Osoby zainteresowane serialem „Cały ten rap” są zainteresowane datą premiery w serwisie Netflix. Nie każdy będzie miał możliwość wybrania się na festiwal Nowe Horyzonty, dlatego dzień publikacji w serwisie internetowym jest dla nich ważną informacją. Data jest już oczywiście znana! Użytkownicy Netfliksa będą mogli obejrzeć serial „Cały ten rap” już środę, 31 lipca 2024 roku. Oficjalny zwiastun można zobaczyć niżej w tym artykule.