Calamity Jane zasłynęła jako... Milionerzy

2021-05-10 18:00 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Calamity Jane zasłynęła jako... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestnikowi kłopot? Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze są zwykle ostatnie pytania w teleturnieju, jednak uczestnicy często mają duży problem z pierwszymi lub tymi, które są za sumy gwarantowane. Jak było w przypadku tego gracza?

Calamity Jane zasłynęła jako... Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik teleturnieju potrafił ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) muza Picassa, B) rewolwerowiec, C) alpinistka, D) gwiazda kuchennych programów.

Calamity Jane zasłynęła jako...

Tak brzmiało pytanie za 10 tys. zł. Uczestnik nie był przekonany, jednak postanowił bez kół zaznaczyć B. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź B) rewolwerowiec jest prawidłowa.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE