BrzydUla

i

Autor: Materiały TVN

BrzydUla 3 - kiedy nowe odcinki? Czy będzie 3. sezon?

2022-10-04 13:09

Kiedy nowe odcinki BrzudUli? Będzie 3. sezon? Julia Kamińska i reszta obsady z wielkim trudem pożegnali się ze swoimi bohaterami po premierze ostatniego odcinka drugiej części. Licznych plotek na temat kontynuacji jednak nie brakuje. Czy aktorzy wróca jeszcze na plan?

BrzydUla 3 wróci na antenę? Serial stał się wielkim hitem w ramówce TVN już po premierze pierwszych odcinków. Debiut miał miejsce w 2008 roku. Pierwsze epizody były wzorowane na kolumbijskim oryginale "Yo soy Betty, la fea". Kolejne były już autorskim pomysłem scenarzystów. W głównych rolach mogliśmy oglądać m.in. Julię Kamińską (Urszula), Filipa Bobka (Marka Dobrzańskiego), Małgorzatę Sochę (Violetta), Łukasza Garlickiego (Sebastian) i Krzysztofa Czeczota (Maciej). Niestety na 2. sezon widzowie musieli czekać ponad 10 lat! Czy w takim razie jest szansa na 3. część?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Miłość i medycyna - sezon 3. Kiedy w TV? Dni i godziny emisji, liczba odcinków, obsada

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

BrzydUla 3 - kiedy nowe odcinki?

Kolejna odsłona na ten moment nie powróci do jesiennej ramówki stacji TVN7. Po zdjęciach do 2. sezonu twórcy ogłosili, że nowe odcinki powstaną. Kilka miesięcy później okazało się, że serial zostanie zastąpiany przez inną produkcję i wstrzymano prace nad BrzydUlą. Producenci nie chcą całkowicie rezygnować z projektu i zamierzają go jeszcze w przyszłości powołać do życia. Według szefowej TVN7, może być to nawet za 10 lat!

"Powoli żegnamy się z bohaterami BrzydUli, ale kto wie może znowu do nas wrócą, za następne 10 lat." - wspomniała przed końcem 2. sezonu

Sonda
Oglądasz serial "Brzydula"?