BrzydUla 2 streszczenie. Aleks zostaje postrzelony! Febo zginie przez Paulinę?!

2021-04-14 10:46 kg
BrzydUla 2
Autor: TVN/MATEUSZ GROCHOCKI EAST NEWS

Kontynuacja BrzydUli była niewątpliwie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat. Nowe odcinki hitu miały premierę na początku października 2020 roku i zdecydowanie nie brakuje w nich emocji. Małżeństwo Uli i Marka przechodzi poważny kryzys, Violetta dalej nie może dogadać się z Sebastianem, natomiast Paulina ma poważne problemy przez Francesco. Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych epizodach BrzydUli 2.

BrzydUla 2 odcinek 130 - streszczenie. Od wielkiego finału minęło 10 lat, a życie bohaterów zmieniło się diametralnie. Najbardziej głównej bohaterki – Uli Cieplak. Najlepsza asystentka F&D poświęca się teraz karierze… żony i matki. I choć czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojej codzienności na żadną inną. Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic. A już najmniej dla siebie… Tymczasem Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Choć nie chce się przyznać, bez pomocy swojej prawej ręki – Uli – trudno mu bez potknięć zarządzać rodzinną firmą. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

BrzydUla 2 - odcinek 130

W ostatnich odcinkach BrzydUli 2 Francesco chciał zmusić Paulinę do współpracy. Kiedy kobieta nie była skora do spółki, mężczyzna zagroził, że zabije jej bliskich, rozpoczynając od Marka! Przerażona Paulina ugięła się pod żądaniami przestępcy. Wkrótce otrzymała pierwsze zadanie do wykonania. Oszukała Aleksa, informując go, że potajemnie spotyka się z Turkiem. Febo był wściekły!

W 130. odcinku BrzydUli 2, którego emisję zaplanowano na wtorek 20 kwietnia 2021 roku, Aleks dowie się, że Paulina i Adam są właśnie na randce w domu Febo. Od razu pojedzie do siostry i bez zapowiedzi wejdzie do jej mieszkania. Na miejscu będzie na niego czekać uzbrojony Franek Kapota. Mężczyzna od razu rzuci się na Febo. Podczas szarpaniny rozlegnie się strzał... Franek postrzeli Aleksa, który w ciężkim stanie trafi do szpitala... Czy Febo umrze?! O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach BrzydUli 2!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE