Brzydula

i

Autor: TVN / Kuba Winiarski / W.Impact

BrzydUla 2 - ile odcinków liczy kontynuacja serialu?

2021-05-21 9:24

BrzydUla to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych, polskich seriali. Produkcja gościła na antenie TVN w latach 2008-2009 i przyciągała przed ekrany ogromną publiczność. Mimo upływu lat, serial cieszy się niesłabnącą sympatią ze strony widzów. Od lat prosili oni o kontynuację BrzydUli. Ich marzenie już wkrótce się spełni, ponieważ w czerwcu 2020 roku wystartowały zdjęcia do nowych odcinków. Ile epizodów będzie liczyć kontynuacja serialu?

BrzydUla 2 - ile odcinków liczy kontynuacja serialu? BrzydUla to produkcja, która mimo upływu lat nadal cieszy się sporą popularnością. Bardzo często emitowane są powtórki serialu, które przyciągają ogromną publiczność. Historia uroczej Uli Cieplak oraz przystojnego Marka Dobrzańskiego już wkrótce doczeka się nowych odcinków, w których poznamy dalsze losy głównych bohaterów. Czy Ula i Marek nadal będą razem, czy ich drogi się rozejdą? 

BrzydUla 2 - ile odcinków liczy kontynuacja serialu?

Nowe odcinki BrzydUli ujrzą światło dzienne 5 października 2020 roku. W rolach głównych ponownie zobaczymy Julię Kamińską oraz Filipa Bobka. Nie zabraknie również Violetty Kubasińskiej, w którą wciela się Małgorzata Socha, oraz Pauliny Febo, granej przez Maję Hirsch. W nowej odsłonie Ula Cieplak przekona się, że "i żyli długo, i szczęśliwie" istnieje jedynie w baśniach. Nowa BrzydUla jest o 10 lat starsza. Teraz odpowiada nie tylko za siebie i swoją karierę, ale również za swoją rodzinę - męża i dzieci. 

Marek z kolei próbuje udowodnić wszystkim, że bez pomocy Uli jest w stanie zarządzać F&D. Sytuacja zmienia się, kiedy los stawia na jego drodze Violettę - cesarzową skarpet frotte! Nowe przygody, rozterki i życiowe zakręty Uli i Marka zostały zaplanowane na 180 odcinków. Ostatni odcinek drugiej serii obejrzymy w piątek, 21 maja 2021 o 20:00 w TVN7.

Brzydula 2 - kiedy w telewizji i na Player?

Nowe odcinki "BrzydUli" od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Siódemce już od 5 października. Prapremiery trafią do serwisu Player w każdy piątek od 2 października. Z kolei od 10 października, w weekendy o 11:30 TVN zaprasza na powtórki z całego tygodnia.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE