BrzydUla 2 - Paulina będzie z Ficem?! Febo nareszcie odnajdzie miłość?

BrzydUla 2
Autor: TVN/JAKUB KAMINSKI EAST NEWS

Kontynuacja BrzydUli była zdecydowanie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat. Nowe odcinki kultowego serialu zadebiutowały na ekranach naszych telewizorów na początku października 2020 roku i od razu stały się prawdziwym hitem! Po latach przerwy widzowie ponownie mają okazję śledzić kolejne perypetie głównych bohaterów produkcji - Uli, Marka, Violetty, Sebastiana, Pauliny, Aleksa czy też Ali. W najbliższych odcinkach nowej odsłony BrzydUli, dużo będzie się dziać w życiu Pauliny. Sprawdźcie szczegóły.

BrzydUla 2 - Paulina będzie z Ficem?! Paulina to postać, która w pierwszej odsłonie hitowego serialu próbowała nieźle namieszać w życiu Uli i Marka. Za wszelką cenę chciała wówczas odzyskać ukochanego narzeczonego i pozbyć się Uli nie tylko z firmy, ale również z życia Marka. Pomimo jej licznych intryg i złośliwości, widzowie nie wyobrażają sobie BrzydUli bez Pauliny Febo. W nowej odsłonie serialu bohaterka nadal jest jedną z najbarwniejszych postaci i jak nikt inny, potrafi nieźle knuć. 

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

BrzydUla 2 - Paulina będzie z Ficem?!

W ostatnich odcinkach BrzydUli 2 Aleks został postrzelony przez Francesco. Ze względu na to, że całe zajście miało miejsce w mieszkaniu Pauliny, kobieta była przesłuchiwana przez policję. Febo szybko zorientowała się, że będzie potrzebować pomocy adwokata, wówczas z pomocą przyszedł jej Fic. W 140. odcinku BrzydUli 2, którego emisję zaplanowano na wtorek 4 maja 2021 roku, Feliks i Paulina pójdą na lunch, podczas którego będą rozmawiać o formalnościach i Sergiuszu. Powoli atmosfera będzie się robić coraz bardziej miła. Pod wpływem chwili Feliks zaproponuje Paulinie przejście na Ty, a następnie... pocałuje ją! Co na to Febo? Czy zrezygnuje z walki o Marka i zwiąże się z Feliksem? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach BrzydUli 2!

NAJNOWSZE