BrzydUla 2 - odcinki powtórek weekendowych w TVN skrócone? Stacja odpowiada na wątpliwości widzów

2020-10-23 15:57 AW
BrzydUla
Autor: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS

BrzydUla powróciła do TVN po ponad 10 latach przerwy i wielu, wielu prośbach widzów. 'Nowa' Ula porzuciła pracę w firmie, aby zajmować się domem i dziećmi, a stery w Febo&Dobrzański ponownie przejął Marek. Nowe odcinki serialu można oglądać od października, a widzowie mają do wyboru zarówno premierowe odcinki w TVN7, odcinki online na platformie Player, jak i powtórki emitowane w TVN.

BrzydUla 2 - odcinki powtórek weekendowych w TVN są krótsze niż pozostałe odcinki w TVN7? Odpowiedzi na to pytanie szuka wielu fanów serialu, którzy odnieśli wrażenie, że w odcinkach emitowanych w TVN nie pojawiają się wszystkie sceny emitowane w TVN7. Premierowo odcinki BrzydUli emitowane są w TVN7 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00.

BrzydUla 2 - odcinki powtórek weekendowych są krótsze niż pozostałe odcinki?

Taka wątpliwość pojawiła się wśród niektórych widzów serialu pod postami na fanpage'u BrzydUli. Poza premierowymi odcinkami stacja emituje bowiem także weekendowe powtórki odcinków w TVN dla osób, które nie miały okazji obejrzeć serialu w tygodniu lub po prostu chcą raz jeszcze obejrzeć serial. W każdą sobotę po dwa, a w niedzielę po trzy odcinki BrzydUli z minionego tygodnia. Pytanie odnośnie do rzekomo skróconych odcinków zadaliśmy osobie z TVN, która odpowiedziała, że emitowane odcinki są dokładnie takie same. Wyjątkiem był jedynie odcinek pierwszy:

Odcinki TVN7 i TVN są identyczne, jedynie pierwszy odcinek był krótszy do powtórki dla anteny TVN7

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE