BrzydUla 2 odcinki 70, 71, 72, 73, 74 streszczenia: Aleks informuje Paulinę, że romans z Nadią jest tylko częścią jego planu

2021-01-25 9:44 kg
BrzydUla 2
Autor: Bartosz Krupa/East News

Bez wątpienia to najbardziej oczekiwany telewizyjny comeback dekady. BrzydUla powróciła na ekrany naszych telewizorów, a wraz z nią bohaterowie, których ponad 10 lat temu pokochała cała Polska. W ich życiu zaszły jednak naprawdę spore zmiany. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach produkcji? Epizody emitowane są od poniedziałku do piątku, o godzinie 20:00 w TVN7. Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie streszczenia odcinków 70-74.

BrzydUla 2 odcinki 70, 71, 72, 73, 74 streszczenia. Od wielkiego finału minęło 10 lat, a życie bohaterów zmieniło się diametralnie. Najbardziej głównej bohaterki – Uli Cieplak. Najlepsza asystentka F&D poświęca się teraz karierze… żony i matki. I choć czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojej codzienności na żadną inną. Szczęśliwa rodzina – ukochany mąż i dzieci – rekompensują jej wszystko. Mając na głowie cały dom i urwisy, Ula nie ma czasu na nic. A już najmniej dla siebie… Tymczasem Marek mierzy się z kolejnym kryzysem w F&D. Choć nie chce się przyznać, bez pomocy swojej prawej ręki – Uli – trudno mu bez potknięć zarządzać rodzinną firmą. Niewiele już w nim z dawnego Dobrzańskiego, bo chłopiec stał się mężczyzną. Pewne rzeczy jednak nigdy się nie zmieniają – nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego najlepszym dowodem jest jego nowa asystentka Nadia.

BrzydUla 2 - odcinek 70

Violetta nie dociera na umówione spotkanie. Mecenas Fic proponuje więc, by je przełożyć, ale Marek zdecydowanie się temu sprzeciwia. Wykonuje ponaglający telefon do Sebastiana. Okazuje się, że Violetta nadal przebywa w hotelu. I w przypływie żalu próbuje zniszczyć cenną saszetkę Hu Yan Wu. Akt zemsty przerywa jej telefon Yu Tian, która proponuje jej bardzo korzystną transakcję… Beatka pokazuje Ali co znalazła w telefonie Jaśka. Sprawa wydaje się być poważna… Ula i Marek nabierają przekonania, że Sebastian nie upilnuje Violetty. Ruszają po nią do hotelu. W drodze dochodzi między nimi do bolesnej rozmowy, po której Ula opuszcza samochód Marka… Ala i Beatka chcą porozmawiać z Jaśkiem. Niespodziewanie w dyskusję włącza się Józef, co znacznie podnosi jej temperaturę… Czy chłopak wpakował się w problemy? Violetta spotyka się z Yu Tian i Hu Yan Wu. Okazuje się, że jest w posiadaniu czegoś, na czym im bardzo zależy. Żeby to zdobyć, są gotowi spełnić każdą jej zachciankę... Czy dojdzie do finalizacji wymiany?

BrzydUla 2 - odcinek 71

W F&D roi się od plotek na temat kryzysu w związku Dobrzańskich. Ula jest świadkiem jednej z takich korytarzowych rozmów. Jej reakcja jest zaskakująca… Iza i Ela są w szoku. Jasiek spotyka się z Wojtkiem. Narzeka na swój los. Przyjaciel stawia go do pionu – uświadamia mu, że inni mogą mieć gorzej. Nastrój Jaśka poprawia się, kiedy kumpel przekazuje mu dobrą wiadomość. Ela i Iza pocieszają Ulę. Przyjaciółka przyznaje się do błędu, jaki popełniła. Jest przekonana, że raz na zawsze zaprzepaściła swoje szczęście. Początkowo koleżanki próbują ją pocieszyć, ale po chwili same łapią doła… Viola odnajduje Marka. Dobrzański przeprasza ją za swój wybuch, którego stała się ofiarą. Koleżanka proponuje mu otwarcie nowego rozdziału i połączenie sił w walce z Hu. Dobrzański ma jednak swoje wątpliwości… W ramach dobrego gestu Viola daje Markowi coś, czego szuka jej mąż. Marek, Sebastian i Adam kombinują, czym może być ciąg cyfr, który dostali do Violki. Nagle Turek doznaje olśnienia. Pan Hu i Yu Tian jadą na spotkanie z tajemniczym kontrahentem. Chcą mu powiedzieć o zaistniałych problemach, ale mężczyzna nie chce słuchać wymówek. Daje im kilka dni… Wojtek przynosi Jaśkowi pierwsze projekty. Pomysły robią na nim… piorunujące wrażenie! Ala uświadamia mężowi, że zamiast ganić na każdym kroku, powinien wspierać syna. Józef próbuje rozmawiać z Jaśkiem. Niestety, nie wszystko idzie po jego myśli. Maciek przynosi Uli analizę stanu firmy, którą przygotował. Ula jest pod wrażeniem jego pracy. Przyjaciel prosi o szybką zapłatę – szuka pieniędzy na konsultację z prawnikiem.

BrzydUla 2 - odcinek 72

Przez przypadek Ula włącza rodzinne nagranie z przeszłości. Widok szczęśliwych chwil powoduje u niej nostalgię. Viola i Marek jadą na spotkanie do mecenasa Fica. Czekając na adwokata, Dobrzański pyta koleżankę, czy kojarzy jeden z banków, którego numer konta miała zapisany na kartce. Ula próbuje pogodzić opiekę nad Antosiem z przeglądaniem firmowych dokumentów. Niespodziewanie odbiera telefon od rozhisteryzowanego Sławo… Wczorajszy i pobudzony mecenas Fic pojawia się w kancelarii, gdzie czekają na niego Viola i Marek. Prawnik nie kryje, że sprawa Dobrzańskiego spędziła mu sen z powiek… Na szczęście znalazł rozwiązanie. Przedstawia Violi i Markowi swój genialny plan. Ula znajduje zrozpaczonego Sławomira. Kiedy poznaje powód jego depresji, wpada w szał. Nie przebiera w gorzkich słowach, czym jeszcze bardziej dobija projektanta. Marek i Violetta spisują swoją wersję zdarzeń. Ula i Sławomir wspierają się. Dobrzańska zgadza się ściągnąć Mirosława do firmy. Wkrótce projektanci spotykają się z żoną prezesa w F&D. Miro od razu wyczuwa podstęp. Po wyjściu Uli między artystami dochodzi do konfrontacji. Ku zdziwieniu Uli i Izy Sławomir jest przeszczęśliwy! Jego słowa dają Uli do myślenia… Po powrocie do domu na Marka czeka emocjonujące powitanie!

BrzydUla 2 - odcinek 73

Między Ulą a Markiem nareszcie dochodzi do konfrontacji. Oboje wykrzykują sobie w twarz, co leży im na sercu. Czy erupcja emocji oczyści atmosferę między Dobrzańskimi? SPA Violetty przerywa informacja od boya hotelowego – ktoś czeka na nią w holu. Kobieta w bojowym nastroju zjeżdża do recepcji. Widok czekającej na nią osoby wprawia ją w osłupienie – to Angelica! Siostra prosi ją o dach nad głową i pracę. Aleks przyprowadza do domu Nadię. Paula korzysta z faktu, że brat ma zajęcie i dzwoni do Marka. Oferuje mu swoje wsparcie. Angelica rozgaszcza się w pokoju hotelowym siostry. Po upojnej nocy z Aleksem Nadia schodzi do kuchni. Paula wykorzystuje okazję i docina kochance brata. Viola nie może skontaktować się z Markiem. W tej sytuacji dzwoni do Sebastiana z prośbą o pomoc. Mężczyzna w popłochu jedzie do hotelu. Czy Violecie znowu coś grozi? Marek próbuje uniknąć kolejnego rodzinnego wieczoru. Julka i Kuba jednak tak łatwo nie odpuszczają. Nadia wspomina noc z Aleksem. Prosi też Adama, żeby przygotował się na spotkanie z rodzeństwem Febo. Mężczyzna znowu próbuje ją przestrzec przed Aleksem. Tymczasem on informuje Paulinę, że romans z Nadią jest tylko częścią jego planu. Ale czy to prawda? Rodzina Dobrzańskich gra w grę „Kto kłamał”? Podczas zabawy emocje wszystkich biorą górę!

BrzydUla 2 - odcinek 74

Dobrzańscy kontynuują wieczór gier. Zmęczony napiętą atmosferą Marek w końcu przeprasza dzieci i wychodzi do pracy. Nadia spotyka się z Aleksem w restauracji. Próbuje go wypytać o jego plany względem F&D. Marek jedzie do pracy. W pokoju Sebastiana poznaje siostrę Violetty, Angelicę. Dziewczyna mimochodem wspomina mu, że szuka pracy. Aleks jest pod wrażeniem rozmowy z Nadią. Zaczyna insynuować, że Nadię łączy coś z Dobrzańskim. Daje jej jednak słowo, że nie wsadzi Marka za kratki. Po spotkaniu sprawdza prawdziwą tożsamość kochanki! Ula przygotowuje się do wystąpienia przed zarządem. Pomaga jej w tym Maciek, który udaje Aleksa Febo. Sebastian i Marek usiłują dowiedzieć się do kogo należy konto w niemieckim banku. Niestety, bezskutecznie. Tymczasem Angelica wpada na pewien szalony pomysł… Maciek i Ula rozmawiają o kryzysie w F&D. Kobieta jest gotowa na wszystko, żeby ratować firmę – to jedyne miejsce, w którym jeszcze rozmawia z mężem! Plan Angeliki powodzi się – Marek i Sebastian odkrywają do kogo należy konto w niemieckim banku! Adam poddaje się kolejnej sesji terapeutycznej. Niespodziewanie spokój zakłóca mu dzwonek do drzwi. Kiedy je otwiera, widzi Aleksa! Ula pomaga Kubie przy projekcie z recyklingu. Niespodziewanie wpada na genialny pomysł i zabiera się za prezentację na spotkanie z zarządem! Viola i Angelica nie chcą wracać do hotelu. Obie wpadają na szalony pomysł. Co na to Seba? Nadia opowiada Markowi o ustaleniach z Aleksem. Oboje świętują, że Febo nie wsadzi Dobrzańskiego do więzienia. Po pracy Marek odwozi pijaną asystentkę do domu…

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Pan Hu jest bandytą! Violetta zemści się na bezwzględnym mężu
NAJNOWSZE