BrzydUla 2 - Paulina zaprasza Marka na drinka... Czy uda jej się odzyskać byłego narzeczonego?

2021-01-20 9:49 kg
BrzydUla 2
Autor: TVN/TOMASZ URBANEK EAST NEWS;

To zdecydowanie najbardziej wyczekiwany powrót ostatnich lat! Na początku października 2020 roku na antenie TVN7 premierę miały nowe odcinki przygód Uli i Marka. Ich życie zmieniło się diametralnie i wcale nie jest kolorowe! Małżeństwo Dobrzańskich przeżywa kryzys, na czym chce skorzystać między innymi Paulina. Czy Febo odzyska byłego narzeczonego? Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach BrzydUli.

BrzydUla 2 - Marek wróci do Pauliny? Febo zrobi wszystko, by go odzyskać! BrzydUla powróciła na ekrany naszych telewizorów pod koniec 2020 roku. Z nowych epizodów dowiedzieliśmy się, że Ula i Marek są małżeństwem i mają trójkę dzieci. Ich związek przeżywa pierwszy kryzys, podobnie jak firma Dobrzańskiego, która tonie w długach. Przed ulubieńcami widzów trudne decyzje. Czy ich związek przetrwa? 

BrzydUla 2 - Paulina odbije Uli Marka?

W najbliższych odcinkach BrzydUli Ula wymyśli plan naprawczy dla firmy. Postanowi przedstawić go Paulinie i Aleksowi. Niestety w 76. odcinku serialu, którego emisję zaplanowano na wtorek 2 lutego 2021 roku, Aleks nie chce słuchać jej propozycji, ma tylko jedno żądanie. Jego warunek jest jasny - muszą usunąć źródło kłopotów albo spotkają się w sądzie. Paulina staje po stronie byłego narzeczonego. Aleks jest wściekły. Sebastian próbuje powiadomić Marka o decyzji Aleksa, ale ten ma wyłączony telefon. Wraz z Violettą składa on zeznania na policji. Nadia i Ula próbują obmyślić plan działania.

Przypadek sprawia, że Ula i Paulina zdobywają się na szczerą rozmowę. Obu zależy na Marku, obie chcą go ratować… Seba przekazuje Markowi złe wieści. Dobrzański zjawia się w domu Aleksa… Ula nagrywa Markowi dodającą otuchy wiadomość. Czeka na niego w domu. Paulina też chce go wesprzeć. Wyciąga byłego narzeczonego na drinka… Czy Febo uwiedzie i odzyska Marka? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach produkcji.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Pan Hu jest bandytą! Violetta zemści się na bezwzględnym mężu
NAJNOWSZE