BrzydUla 2 - nowy Marek w życiu Uli! Dobrzańska będzie mieć romans?

2021-09-15 15:22 kg
BrzydUla 2
Autor: TVN/TOMASZ URBANEK

BrzydUla to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych, polskich seriali. Produkcja opowiadająca historię miłości Uli i Marka rozkochała w sobie widzów ponad 10 lat temu. Kiedy hit powrócił na ekrany naszych telewizorów pod koniec 2020 roku, spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony widzów. W nowych odcinkach widzowie dowiedzieli się, że Ula i Marek są małżeństwem, mają trójkę dzieci i przechodzą ogromny kryzys... Sytuacji z pewnością nie poprawi nowy Marek, który pojawi się w życiu Uli! Sprawdźcie szczegóły.

BrzydUla 2 - nowy Marek w życiu Uli! W październiku 2020 roku na ekrany naszych telewizorów powróciła BrzydUla, a wraz z nią ukochani bohaterowie widzów - Ula, Marek, Ania, Maciek, Violetta, Sebastian, Paula czy też Aleks. W nowych odcinkach hitowego serialu mamy okazję śledzić ich najnowsze perypetie, a emocji zdecydowanie nie brakuje. W epizodach po przerwie wakacyjnej w produkcji pojawi się nowy Marek, który namiesza w życiu Uli.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

BrzydUla 2 - nowy Marek w życiu Uli!

W najnowszych odcinkach BrzydUli Ula zostanie z dziećmi i firmą sama, ponieważ Marek pojedzie do Pauliny do Włoch. W tym samym czasie w życiu Dobrzańskiej pojawi się zupełnie nowy Marek - młody oraz niezwykle atrakcyjny PR-owiec, w którego wcieli się Aleksandar Milićević, znany z ról w takich produkcjach jak Planeta singli czy też Ciemno, prawie noc. W BrzydUli postać grana przez Milićevića będzie walczyć o serce Uli. 

Czy Dobrzańska straci głowę dla nowego pracownika i wda się z nim w romans? Tego jak na razie nie wiadomo! Pozostaje nam śledzić na bieżąco odcinki BrzydUli, które są emitowane od poniedziałku do czwartku, o godzinie 20:00 w TVN7.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE