BrzydUla 2 - wiadomo, kiedy skończy się serial! Ile odcinków powstanie?

2021-05-07 19:31 Alicja Wójcik
BrzydUla 2
Autor: Materiały Prasowe

Serial BrzydUla, który ukazywał się w latach 2008-2009, zdobył w Polsce gigantyczną liczbę widzów. Od zakończenia emisji fani produkcji cały czas wracali do oglądania powtórek, nie tracąc nadziei, że ich ukochanych serial jeszcze kiedyś powróci. I w końcu - doczekali się! Chociaż na wznowienie BrzydUli trzeba było czekać ponad dekadę, prośby widzów zostały wysłuchane, a BrzydUla 2 trafiła do emisji jesienią 2020 roku.

BrzydUla 2 - wiadomo, kiedy skończy się serial! Na ile odcinków serialu jeszcze mogą liczyć fani produkcji? Do nowej BrzydUli twórcom udało się zaprosić zdecydowaną większość dobrze znanej obsady, w tym przede wszystkim odtwórców głównych ról Uli i Marka, czyli Julię Kamińską i Filipa Bobka. Po latach Ula i Marek mają swoją rodzinę i z pozoru są szczęśliwi, jednak w ich życiu pojawiają się zupełnie inne problemy niż w pierwszych odcinkach serialu.

BrzydUla 2 - wiadomo, kiedy skończy się serial! Ile odcinków powstanie?

Choć to, w jaki sposób losy Dobrzańskich zostały pokierowane w nowych odcinkach serialu, nie do końca spodobało się wszystkim widzom BrzydUli 2, serial nadal cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i może liczyć na ogromną oglądalność. Mimo to nie zapowiada się niestety, że historię Uli i Marka będziemy mogli oglądać jeszcze przez wiele lat. Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN7, w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl, powiedział:

To nie jest soap jak „Na Wspólnej”, gdzie można dodawać nowe wątki i nowych bohaterów i ciągnąć serial latami. Ta historia była zaplanowana na sto kilkadziesiąt odcinków i nie da się jej rozciągać w nieskończoność

Czaja zapowiedział, że BrzydUla 2 powróci po wakacjach, a odcinki jak na razie zaplanowane są do końca 2021 roku. Podkreślił również, że serial od początku nie był planowany na kilka lat, a najwyżej na niecałe dwieście odcinków. Jeśli scenarzyści wymyślą sposób, jak przedłużyć tę historię, BrzydUla 2 może być kontynuowana maksymalnie do do połowy 2022 roku, jednak nie dłużej. Oznacza to, że kontynuacja serialu będzie najprawdopodobniej składać się z bardzo podobnej liczby odcinków co pierwsza część BrzydUli, która miała ich łącznie 235.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE