BORAT i BRUNO to przy niej grzeczni chłopcy! PARYSKA DZIWKA I KSIĄŻĘ w kinach we wrześniu!

2015-08-04 0:01
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Borat" i "Bruno" to przy niej grzeczni chłopcy. PARYSKA DZIWKA I KSIĄŻĘ w kinach od 11 września. Tryskający humorem, francuski seks w angielskim mieście był hitem wiosny nad Sekwaną. Bezczelną kpinę ze świata mody, mediów i celebrytów obejrzało tam ponad milion osób. "Paryska dziwka i książę"

Borat” i „Bruno” to przy niej grzeczni chłopcy. PARYSKA DZIWKA I KSIĄŻĘ w kinach od 11 września. Tryskający humorem, francuski seks w angielskim mieście był hitem wiosny nad Sekwaną. Bezczelną

kpinę ze świata mody, mediów i celebrytów obejrzało tam ponad milion osób. „Paryska dziwka i książę” w kinach od 11 września 2015.

Camilla, dla przyjaciół Connasse, właśnie skończyła 30 lat i ma serdecznie dość wszystkiego. Korzystania z transportu publicznego, płacenia podatków i całej tej szarej rzeczywistości, z którą większość z nas zmaga się na co dzień. Kobieta pragnie czegoś więcej. Chce bogatego faceta, który uwolni ją od przymusu pracy i spełni wszystkie zachcianki. Innymi słowy prawdziwego księcia! A gdzie takiego szukać? Oczywiście w Wielkiej Brytanii. Uświadomiwszy to sobie Camilla pakuje walizki i wyjeżdża do Londynu, by tam odnaleźć miłość swego życia. Kiedy jednak bramy Pałacu Buckingham zamykają się przed jej nosem, kobieta obmyśla niebywały plan. Poczynając od porwania sobowtóra ulubionego psa królowej, robi wszystko, by doszło do skonsumowania związku z księciem.


PD

źródło - mat prasowe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE