Bohemian Rhapsody w FilmBox Premium HD

i

Autor: Materiały prasowe Kino Polska

Bohemian Rhapsody w TVP1 - kiedy oglądać? Emisja, powtórka, online

2021-11-24 13:59

Bohemian Rhapsody to słynny film biograficzny o legendzie rocka Freddiem Mercurym oraz zespole Queen. To jedna z najgłośniejszych produkcji filmowych ostatnich lat. Wkrótce będzie można obejrzeć tę propozycję na antenie TVP1. Nie każdemu jednak pasuje data emisji. Czy będzie powtórka? Sprawdź w ESKA Cinema.

Bohemian Rhapsody to jeden z najpopularniejszych filmów biograficznych. Historia zespołu Queen oraz niesamowity Rami Malek w swojej oscarowej roli przyciągają przed ekrany tłumy. O czym jest film? Fabuła skupia się przede wszystkim na postaci lidera grupy, niezwykle utalentowanego, ale i kontrowersyjnego Freddiego Mercury'ego. Mimo to widzowie mają szansę zaobserwować także rozkwit kariery innych członków zespołu. W filmie poznajemy m.in. niełatwe początki kapeli, eksperymenty nad debiutancką płytą, trasy koncertowe, zmiany wytwórni płytowych i menedżerów, rozpad zespołu i wreszcie triumfalny powrót Queen na Live Aid w 1985 roku. Na ekranie pojawi się także wątek hulaszczego życia gwiazdy oraz historia jego wieloletniego związku z Mary Austin, którą artysta nazywał miłością swojego życia. Kiedy film pojawi się w TVP1?

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Bohemian Rhapsody - kiedy w TVP1?

Bohemian Rhapsody już wkrótce będzie można obejrzeć za darmo w telewizji. Na emisję tej produkcji zdecydowała się Telewizja Polska. Film zostanie pokazany na antenie kanału TVP1 już w sobotę 27 listopada 2021 roku. Początek emisji zaplanowano na godzinię 21:35. Czy będzie też powtórka?

Bohemian Rhapsody - powtórka

Nie każdy będzie mógł obejrzeć film o zespole Queen w sobotę 27.11.2021. Dla tych osób mamy dobrą informację. Telewizja Polska przewidziała emisję powtórkową. Będzie ona jednak o późnej porze. Druga emisja Bohemian Rhapsody na antenie TVP1 przewidziana jest na noc z 29 na 30 listopada. Start o godzinie 00:10.