Bohemian Rhapsody

i

Autor: screen youtube.com/user/FoxMovies screen youtube.com

Bohemian Rhapsody - będzie druga część filmu o Freddie'em Mercurym?

2018-12-17 13:08

Biograficzny film o Freedim Mercury odniósł ogromny sukces. Fani zespołu Queen czekali bardzo długo na Bohemian Rhapsody. Teraz okazuje się, że produkcja może doczekać się drugiej części.

Bohemian Rhapsody, film biograficzny o grupie Queen okazał się ogromnym sukcesem. Produkcja opowiada historię legendarnego zespołu Queen od powstania grupy, aż po historyczny występ rockmanów na Wembley, czyli na 6 lat przed odejściem wokalisty. Czy możemy spodziewać się drugiej części filmu o charyzmatycznym frontmanie - Freddiem Mercurym? O czym mogłaby opowiadać kontynuacja filmu? 

Oscary 2019: NOMINACJE. Kiedy poznamy kandydatów do nagrody Akademii Filmowej?

Bohemian Rhapsody - będzie druga część?

Historia w filmie Bohemian Rhapsody uległa modyfikacjom, ale fabułę kontrolowały osoby związane z zespołem - między innymi gitarzysta Brian May pełnił rolę producenta wykonawczego. Louder Sound zapytał muzyka, czy pojawi się sequel. Odpowiedź nie pozostawiła złudzeń:

Film ma naturalną luminację. Od początku miał tak wyglądać. Czuliśmy, że takie zwieńczenie będzie najlepsze. Cały film jest o Freddiem i myślę, że Live Aid jest dobrym momentem, który kończy jego historię. Ale kto wie, być może powstanie w przyszłości sequel filmu.

Bohemian Rhapsody - sequel 

Premiera filmu Bohemian Rhapsody 2 mogłaby powstać w 2021 roku, z okazji 30 rocznicy śmierci wokalisty Freddiego Mercurego. Ale jak będzie w rzeczywistości? Pożyjemy, zobaczymy.