Blanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed 9 lat! Wygląda jak zupełnie inna osoba!

2021-10-20 13:03 kg
Blanka Lipińska
Autor: wbf

Blanka Lipińska zaistniała w polskim show biznesie w 2018 roku, kiedy światło dzienne ujrzała jej pierwsza powieść, 365 dni, która bardzo szybko stała się bestsellerem. Dziś ma na koncie dwie kolejne odsłony erotycznej historii oraz ekranizację 365 dni. Autorka kontrowersyjnych książek ma ogromne grono fanów, którzy na bieżąco śledzą Instagram gwiazdy. Ostatnio Lipińska wrzuciła na swój Instagram zdjęcie sprzed 9 lat, na którym jest nie do poznania. Sprawdźcie szczegóły.

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed 9 lat! Historia Laury Biel oraz Massimo Torricelliego zadebiutowała na rynku wydawniczym w 2018 roku i od razu rozkochała w sobie polskich czytelników. Z niecierpliwością czekali oni na kolejne odsłony bestsellerowej powieści, które ostatecznie ujrzały światło dzienne w 2018 oraz 2019 roku. Rok później, w lutym 2020 roku premierę miał natomiast film na podstawie 365 dni, który szybko stał się najchętniej oglądanym polskim filmem 2020 roku. Przez ostatnie lata Blanka Lipińska cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony mediów, które śledziły każdy jej ruch. Autorka erotyków może również liczyć na spore grono fanów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Blanka Lipińska na zdjęciu sprzed 9 lat!

Blanka Lipińska to gwiazda, która uwielbia wzbudzać kontrowersje. Robi to nie tylko swoją twórczością, ale też stylizacjami czy wypowiedziami. Jej Instagram śledzi prawie 800 tysięcy osób, które na bieżąco śledzą perypetie celebrytki. Ostatnio na Stories Lipińskiej pojawiło się jej zdjęcie sprzed 9 lat! Autorka 365 dni ma na nim czarne, bardzo krótkie włosy oraz niezwykle skromną, jak na nią, stylizację.

Blanka Lipińska
Autor: screen Instagram/blanka_lipinska

Fotografia pochodzi z czasów, kiedy Lipińska była managerem w hotelu. Trzeba przyznać, że od tego czasu gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Uważacie, że teraz wygląda lepiej? Dajcie znać w komentarzach!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE