Blair Witch Project

i

Autor: Everett Collection/EAST NEWS

Blair Witch Project powraca jako serial! Kultowy horror dorówna oryginałowi sprzed lat?

2023-01-26 12:28

Kultowy horror powróci! Ponownie trafimy do lasu Black Hills z zaginionymi studentami, tylko tym razem losy bohaterów obejrzymy w wersji odcinkowej. Będzie to zupełnie nowa i niezwykle przerażająca produkcja! Dorówna Blair Witch Project z 1999 roku?

Sukces Blair Witch Project sprawił, że tytuł doczekał się sequeli, a nawet planowano prequel, który nie doszedł ostatecznie do skutku. Nowe produkcje nie przyjęły się jednak tak dobrze, jak film z 1999 roku. To właśnie pierwsza część uważana jest za tą kultową i najpopularniejszą z całej serii. Horror był stylizowany na wzór filmu dokumentalnego, co tylko dodawało uroku, klimatu i sprawiało, że mogliśmy czuć podobne emocje, co bohaterowie Blair Witch. Teraz okazuje się, że ponownie wrócimy do Black Hills, tylko w zupełnie nowej i odświeżonej formie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowe horrory godne uwagi. TOP5 straszaków ostatnich lat

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Blair Witch wraca jako serial! Szykuje się kolejny hit?

Blair Witch Project trafi na małe ekrany, a za całość będzie odpowiedzialny twórca filmu "Host" - Jed Sheperd. W prace nad serialem jest zaangażowany również jeden z reżyserów kultowego filmu, Eduardo Sanchez, więc jest szansa, że kolejny tytuł będzie równie dobry, co horror z 1999 roku. Panowie połączyli siły i wygląda na to, że odcinkowa produkcja będzie bezpośrednią kontynuacją pierwszej części filmu. Według słów Sheperda, odcinek pilotażowy zacznie się "sekundę po zakończeniu Blair Witch Project" i będzie niezwykle przerażający. Pod znakiem zapytania ciągle stoi obsada, data premiery i platforma, na której miałby pojawić się ten projekt. Panowie załatwiają sprawy z licencją i kompletują pierwsze nazwiska, więc prace na planie jeszcze nie wystartowały.

Sonda
Jumpscare'y w horrorach to dobre rozwiązanie?

O czym jest Blair Witch Project?

Blair With Project to film sensacyjny, zrealizowany metodą półdokumentalną. Troje studentów wyrusza do lasu w stanie Maryland, by nakręcić dokument o miejscowych legendach, dotyczących czarownicy straszącej okolicznych mieszkańców. Cała trójka znika w tajemniczych okolicznościach. Odnalezione zdjęcia dają wyobrażenie o tym, co się stało.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE