Bilguun Ariunbaatar - wiek, żona, wzrost, córka, dziecko, Gangnam Style, Instagram

2021-07-31 20:37 Ewelina Kulasza
Bilguun Ariunbaatar
Autor: WBF

Kim jest Bilguun Ariunbaatar? To polski showman, satyryk, dziennikarz, prezenter telewizyjny, a nawet piosenkarz, którego większość osób kojarzy z programu Puk, puk, to my. Ile ma lat? Kto jest jego żoną? Czy ma dzieci? Jakiego jest pochodzenia? Najważniejsze informacje na jego temat znajdziecie w tym artykule. Poznajcie go bliżej!

Spis treści

  1. Bilguun Ariunbaatar - wiek
  2. Bilguun Ariunbaatar - wzrost
  3. Bilguun Ariunbaatar - żona
  4. Bilguun Ariunbaatar - córka
  5. Bilguun Ariunbaatar - Elite Fighters
  6. Bilguun Ariunbaatar - Instagram

Bilguun Ariunbaatar - wiek, żona, wzrost, córka, dziecko, Gangnam Style, Instagram takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Bilguun Ariunbaatar? To osobowość telewizyjna, którą widzowie pokochali szczególnie za poczucie humoru i akcent. Bilguun urodził się w Mongolii, jest synem lekarzy i ma młodsze rodzeństwo - brata i siostrę. Mając zaledwie 9 lat wraz z rodzicami wyemigrował do Polski i tam zaczęło się jego życie na dobre. Studiował medycynę, jednak gdy poszedł w stronę show-biznesu rzucił studia, a następnie rekrutował na reklamę i marketing na prywatnej uczelni, na której obronił licencjat. Bilguun zdobył rozpoznawalność w 2010 roku, kiedy to wcielał się w reportera fikcyjnej mongolskiej telewizji U1 BATOR w programie TVN-u Szymon Majewski Show. Choć w programach grał słabo zorientowanego w polskich realiach obcokrajowca, ponieważ mówił mocno łamaną polszczyzną, to w rzeczywistości język znał bardzo dobrze. Następnie widzowie mogli oglądać go w 13. edycji programu Taniec z gwiazdami, gdzie tańczył w parze z Janją Lesar i zajął drugie miejsce.

Oprócz tego prowadził programy Spanie z gwiazdami i Puk, puk, to my, był uczestnikiem pierwszej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo i Celebrity Splash, natomiast w latach 2014-2015 współprowadził kulisy programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Gościnnie śpiewa w programie TVP1 Jaka to melodia, a w 2015 roku wraz z Rafałem Żukowskim, Pawłem Paszczykiem i Mateuszem Banasiukiem założył zespół rockowy Lavina. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Bilguun Ariunbaatar - wiek

Ile lat ma Bilguun Ariunbaatar? Mężczyzna urodził się 31 stycznia 1986 roku w Ułan Bator, stolicy Mongolii. Bilguun w 2021 roku świętował swoje 35 urodziny.

Bilguun Ariunbaatar - wzrost

Jakiego wzrostu jest Bilguun Ariunbaatar? Okazuje się, że mężczyzna jest dosyć wysoki i mierzy około 183 cm wzrostu.

Bilguun Ariunbaatar - żona

Czy Bilguun Ariunbaatar ma żonę? Showman chroni swoje życie prywatne, dlatego nie znajdziemy informacji czy jego serce jest zajęte. Co ciekawe dawniej był związany z Izabelą Liebert, a ich miłość zaowocowała przyjściem potomka na świat. Czy para nadal jest razem? Tego nie wiemy.

Bilguun Ariunbaatar - córka

Czy Bilguun Ariunbaatar ma dzieci? Okazuje się, że showman jest tatą Antoniny, która przyszła na świat w 2016 roku.

Bilguun Ariunbaatar - Elite Fighters

Bilguun Ariunbaatar został prowadzącym pierwszej sportowej gali Elite Fighters. Obok niego podczas konferencji prasowej i ważenia była najlepsza polska dziennikarka, czyli Monika Laskowska. Gala Elite Fighters odbędzie się już w sobotę 31 lipca 2021 roku.

Elite Fighters 1: KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto walczy na Elite Fighters 31.07.2021?

Bilguun Ariunbaatar - Instagram

Bilguun Ariunbaatar jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując w lupke jego nick @bilguunio.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE