Big Brother 2019: Łukasz Darłak wrócił do programu! Dlaczego?

2019-05-13 10:23
Łukasz Darłak w programie Big Brother Arena
Autor: Mirosław Sosnowski/TVN Łukasz Darłak w programie Big Brother Arena

Wielki Brat postanowił zrobić niespodziankę mieszkańcom domu Wielkiego Brata. Producenci postanowili przywrócić do reality-show Łukasza Darłaka. Dlaczego? Jaki był powód? Jak zareagowali mieszkańcy i internauci?

Big Brother 2019: Łukasz Darłak wrócił do programu. Dlaczego? Wielki Brat nie szczędzi mieszkańców domu Wielkiego Brata. W trakcie niedzielnego programu na żywo Big Brother Arena, producenci programu poinformowali, że żaden uczestnik nie opuści reality-show. Mieszkańcy nominowali w sumie pięć osób, a pod koniec programu Agnieszka Woźniak Starak w studiu gościła Łukasza Darłaka, uczestnika który opuścił niedawno program. Dlaczego Wielki Brat postanowił na przywrócenie mieszkańca, który odpadł w głosowaniu widzów? Co się dokładnie stało?

Big Brother 2019: Łukasz Darłak wrócił do programu

W minionym tygodniu w programie Big Brother nie obyło się bez sensacyjnych wydarzeń. Na początek uczestnicy otrzymali zadanie, w którym Wielki Brat przyznawał tak zwane punkty obywatelskie. Za dobre zachowanie mieszkańcy byli nagradzani punktami, za złe zachowanie punkty były odejmowane. W czwartkowy wieczór z programem pożegnała się pierwsza para w historii polskiego Big Brothera. Justyna Żak i Paweł Grigoruk opuścili program na własne życzenie. Powód był prosty. Justyna nie wytrzymała psychicznie nagonki pozostałych mieszkańców. W trakcie niedzielnego programu na żywo Big Brother Arena do programu wszedł Łukasz Darłak. Uczestnik opuścił jakiś czas temu programu w wyniku głosowania widzów.

W związku z tym, że dwie osoby opuściły program Big Brother, do końca reality-show zostało zbyt mało uczestników. Producenci programu postanowili przywrócić Łukasza Darłaka pod pretekstem stoczenia walki bokserskiej. Takie zadanie w poprzednim tygodniu otrzymał Paweł, który wyszedł z domu. Łukasz, który wrócił do programu został, jak się okazało przywrócony zgodnie z regulaminem programu Big Brother. Mieszkańcy gdy zobaczyli kim jest nowy uczestnik byli w szoku. Podobnie zresztą internauci:

Uwazam ,ze to nie fair. Nie tylko mieszkancy go nominowali ale ludzie wysylali smsy. Czyli macie w d***e ludzi.

DOŚĆ 🤬to żart jakiś. Koniec oglądania BB u mnie w domu. Cały czas był.promowany. Łukasz nie masz honoru, nie potrafisz pogodzić się z porażką. Dramo chodzaca

Zostanę zlinczowany za to co napisze tutaj, ale on, wraz z Kasią i Madzią powinni być w finale 😁 Jedyne szczere osoby

Hahaha może i ustawione ale widzieć miny tych patusów - bezcenne

To jest nie fair wobec uczestników i widzów, którzy głosowali żeby odpadł.

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Ta edycja to kompletna lipa.. Lepszych pomysłów nie mają. A co z regulaminem?? Miał kontakt ze światem zewnętrznym a teraz znowu wchodzi i ma walczyć jak każdy inny uczestnik..

Ranyyy ale się cieszę, produkcja jednak jesteście ok, Łukasz do finału razem z Madzia

Polecieliście w kule!!! Ludzie go wyeliminowali!!!

To po co w ogóle głosujemy skoro produkcja ma gdzieś decyzje głosujących????

Big Brother 2019: kiedy i gdzie oglądać na żywo w TV i online?

Program Big Brother możecie oglądać od poniedziałku do soboty o godzinie 20:00 na antenie TVN. Niedzielne show Big Brother Arena jest prowadzone na żywo ze specjalnego studia, które zostało wybudowane przy domu Wielkiego Brata.

NAJNOWSZE