Big Brother 2019 - kim jest Wielki Brat w nowej edycji?

2019-03-18 14:08
Big Brother
Autor: Piotr Molecki/East News Big Brother

To, kim jest Wielki Brat, to jedna z największych zagadek tego programu! Od samego początku istnienia Big Brothera ta postać w czasie trwania całej edycji nie ujawniała swojej twarzy, a uczestnicy musieli wykonywać polecenia wirtualnej osoby, znając wyłącznie jej głos. Oczywiście, za głosem stała konkretna postać, którą koniec końców poznaliśmy. Ta edycja Big Brothera jest jednak w pewien sposób wyjątkowa.

Big Brother 2019 - kim jest Wielki Brat w nowej edycji? To pytanie nurtuje chyba wszystkich widzów TVN-owskiego reality show. Zwłaszcza że w nowej edycji Wielki Brat jest kobietą! Mimo to nadal prosi, aby zwracać się do niego 'Wielki Bracie'. Czy wiadomo, kto kryje się za tym kobiecym głosem i kto pełni funkcję Wielkiego Brata w Big Brother 2019?

Big Brother 2019 - kim jest Wielki Brat?

Ta niezwykła tajemnica nurtowała wszystkich - zarówno widzów, jak i uczestników programu, którzy nie mieli pojęcia, kim jest Wielki Brat. Jego nazwisko poznaliśmy dopiero w trzeciej edycji programu, gdy podczas finału prowadzący zaprosił go do studia. Jarosław Ostaszkiewicz, bo tak nazywał się ówczesny Wielki Brat, był jednocześnie reżyserem programu. Od pewnego czasu Ostaszkiewicz związany jest z Telewizją Polską.

Big Brother 2019 - Wielki Brat to kobieta!

Od pewnego czasu twórcy programu informowali, że na widzów czeka spora niespodzianka, jeśli chodzi o to, czyj głos będą mogli usłyszeć podczas programu. Jak ujawniła Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym odcinku programu, Wielki Brat jest kobietą! Mimo to uczestnicy mają zwracać się do niej 'Wielki Bracie'. Póki co nie wiadomo jednak, kto dokładnie użycza głosu Wielkiemu Bratu. Być może jest to Ula Chincz? Dziennikarka miała być jedną z współprowadzących program, jednak w ostatniej chwili zrezygnowała, a jej miejsce zajął Filip Chajzer. Jak informuje Pudelek, Wielkim Bratem jest... córka Krystyny Czubówny, Agnieszka Barjasz! Jednak ta informacja nie została jeszcze potwierdzona przez twórców programu.

Big Brother 2019 - uczestnicy

NAJNOWSZE