Big Brother 2019 - gdzie nagrywany jest program? Dom Wielkiego Brata bez tajemnic!

2019-03-18 9:52
Big Brother
Autor: Materiały Prasowe Big Brother

Wyczekiwana przez 11 długich lat, 6 edycja Big Brothera, jest naprawdę szczególna. Nie tylko ze względu na to, że odbywa się po takiej przerwie, a program wraca do TVN-u, swojej pierwotnej stacji. Wyjątkowe jest też miejsce, w którym zamieszkają uczestnicy programu. Co wiadomo na temat domu Wielkiego Brata, do którego się wprowadzą?

Big Brother 2019 - gdzie nagrywany jest program i jak wygląda dom Wielkiego Brata w nowej edycji? Te pytania nurtują wielu fanów reality show TVN. To, gdzie zamieszkają uczestnicy, mocno się zmieni. Co ciekawe, uważni widzowie mogą rozpoznać 'nowy' dom Wielkiego Brata, który pojawi się w tej edycji programu!

Big Brother 2019 - gdzie nagrywany jest program?

Jak zapewne pamiętają widzowie wcześniejszych edycji, dom Wielkiego Brata nie był tak naprawdę 'domem', tylko specjalnym studiem. W pierwszych trzech edycjach znajdowało się ono w podwarszawskim Sękocinie, natomiast w dwóch kolejnych - w Bielanach Wrocławskich. W połowie lutego na fanpage'u Big Brothera pojawił się post ze zdjęciami, które sugerują wygląd nowego domu, w którym zamieszkają uczestnicy Big Brothera. Spostrzegawczy internauci błyskawicznie rozpoznali, co to za miejsce.

Dom na zdjęciach do złudzenia przypomina miejsce, w którym mieszkali uczestnicy jednej z edycji Top Model! Co więcej, kilka osób zwróciło również uwagę, że w bardzo podobnym domu mieszkała grana przez Agatę Kuleszę Olga w serialu Pułapka. Czyżby TVN postanowił wykorzystać ten sam budynek kolejny raz? Nie byłoby w tym zresztą nic dziwnego - z pewnością niejedna osoba chciałaby tu zamieszkać!

Big Brother 2019 - kiedy oglądać?

Pierwszy odcinek programu będzie można zobaczyć już w niedzielę 17 marca. Kolejne odcinki będą emitowane codziennie według następującego harmonogramu:

  • Big Brother Pobudka, poniedziałek-piątek g. 09:50
  • Big Brother Popołudnie, poniedziałek-piątek g. 13:35
  • Big Brother Podwieczorek, poniedziałek-piątek g. 16:40
  • Big Brother, poniedziałek-piątek g. 20:00
  • Big Brother Nocą, poniedziałek – czwartek g. 23:15
  • Big Brother Raport, sobota g. 20:00
  • Big Brother Nocą + sobota  g. 23:10
  • Big Brother Arena, niedziela g. 20:00
  • Big Brother Tydzień, poniedziałek, g. 08:45

Vlogbox TTV - uczestnicy programu. Galeria

NAJNOWSZE