Big Brother 2: powtórki reality-show TVN. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

2019-09-11 13:29
Big Brother 2: powtórki reality-show TVN. Kiedy, gdzie i o której oglądać?
Autor: TVN7 Big Brother 2: powtórki reality-show TVN. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

Odcięci od świata, odcięci od internetu, pod obserwacją 24 h/7 – Big Brother powraca! Wejdź do domu Wielkiego Brata razem z uczestnikami kolejnej edycji programu. Szesnaście osób zostanie pozbawionych kontaktu ze światem. Kiedy, gdzie i o której oglądać powtórki reality-show Big Brother 2?

Big Brother 2: powtórki reality-show TVN. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Najbardziej kontrowersyjne reality-show powraca na ekrany TVN7. Pierwszą edycję po wznowieniu formatu wygrała Magdalena Wójcik. Kto tym razem wytrzyma najdłużej w domu naszpikowanym kamerami? Kto odpadnie jako pierwszy? W kolejnej edycji show zobaczy 16. uczestników, którzy będą musieli zmierzyć się z wieloma zadaniami, który przygotował dla nich Wielki Brat. Co zrobić jeżeli nie udało Ci się obejrzeć premierowego odcinka Big Brother 2? Gdzie, kiedy i o której oglądać powtórki programu? Wszystkie szczegóły znajdziecie w artykule poniżej!

Big Brother 2 - POWTÓRKI w TV

Premierowe odcinki programu Big Brother emitowane będą przez cały tydzień o godzinie 20:00 na antenie TVN 7. Jeżeli nie udało Ci się obejrzeć reality-show nic straconego. Pierwszą opcją na nadrobienie zaległości jest Big Brother Tydzień, który emitowany będzie w sobotę o godzinie 17:00 na antenie TVN. Druga opcja, to program Big Brother Omnibus - czyli wszystkie odcinki z minionego tygodnia, które powtórzone zostaną w sobotę i w niedzielę o 9:15 na antenie TVN 7.

Big Brother 2 - POWTÓRKI online

Big Brother 2 możecie oglądać nie tylko w telewizji. Wszystkie dotychczasowe odcinki zobaczycie zaraz po premierze na platformie VOD player.pl.

NAJNOWSZE