Big Brother 2: Karolina Sztafa z 10 nominacjami dostała... immunitet! Czy program jest ustawiony?

2019-09-18 9:53
Big Brother 2: Karolina Sztafa z 10 nominacjami dostała... immunitet! Czy program jest ustawiony?  Kuchenne rewolucje
Autor: TVN7 Big Brother 2: Karolina Sztafa z 10 nominacjami dostała... immunitet! Czy program jest ustawiony? Kuchenne rewolucje

Karolina Sztafa, która jako pierwsza weszła do programu Big Brother, dała się poznać jako osoba szukająca konfliktów. Internauci od razu zaczęli domagać się usunięcia uczestniczki z domu Wielkiego Brata. Dlaczego Sztafa mimo 10 nominacji otrzymała... immunitet? Czy program jest ustawiony?

Big Brother 2: Karolina Sztafa z 10 nominacjami dostała... immunitet! Czy program jest ustawiony? Program Big Brother nabiera tempa i wzbudza w widzach ogromne emocji. We wtorkowy wieczór poznaliśmy nominowanych, oraz otrzymaliśmy informacje jak głosować. Karolina Sztafa otrzymała aż 10 nominacji. To oznacza, że powinna być nominowana do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Dlaczego tak się nie stało? Jakim cudem mieszkanka otrzymała immunitet? Wszystkie informacje znajdziecie w artykule poniżej!

Big Brother 2: dlaczego Karolina Sztafa dostała immunitet?

Karolina Sztafa, która jako pierwsza weszła do domu Wielkiego Brata, przez kilka dni pokazała swoje prawdziwe, władcze oblicze. Uczestnicy nie darzą jej zbyt dużą sympatią, co było widać po pierwszych nominacjach. Mieszkanka otrzymała rekordową ilość 10 głosów. Po ogłoszeniu stwierdziła, że to ją tylko podbuduje i że jest silną kobietą. Okazuje się jednak, że Sztafa nie weźmie udziału w głosowaniu widzów. Uczestniczka otrzymała w ostatnim momencie przed otworzeniem linii SMS immunitet od Wielkiego Brata. Dlaczego?

Po poniedziałkowym nominacjach Mateusz w kuchni postanowił wznieść toast. za pierwsze w historii drugiej edycji programu Big Brother nominacje. Okazało się, że Wielki Brat prosił uczestników o zachowanie dyskrecji. W związku ze złamaniem regulaminu przez Mateusza, został wezwany do pokoju zwierzeń, gdzie na pytanie Wielkiego Brata kogo chciałby wyrzucić z domu odpowiedział, że Karolinę. Tym sposobem karą dla Mateusza, był immunitet dla Karoliny.

Big Brother 2: komentarze internautów

W sieci zawrzało po otrzymaniu przez Karolinę immunitetu. Od razu pojawiły się teorię spiskowe, że producenci programu specjalnie trzymają Karolinę w domu Wielkiego Brata, ponieważ podnosi najwięcej konfliktów.

Nie wierzę w to, że Karolina dostała immunitet! To jest ustawione!

Jakim cudem ona dostała ten immunitet. Czy Wielki Brat ma gorączkę?

Widać, że producentom programu zależy na tym, żebym Karolina jak najdłużej była w programie. Jest takim Łukaniem tej edycji!

Zagłosuje tylko wtedy, jak Karolina będzie nominowana!

SKANDAL! Tak się nie robi! Mateusza powinni wyrzucić, a Karolinę normalnie postawić przed werdyktem widzów!

Wytłumaczy mi ktoś, jakim cudem Karolina ma takie chody w produkcji?

Karolina dostała immunitet? To chyba jakieś kpiny! Przestaje to oglądać!

NAJNOWSZE