Programy TV

Big Boy z "Gogglebox. Przed telewizorem" schudł i znalazł miłość życia. Tak wygląda piękna Kinga, która skradła jego serce

Jak wygląda partnerka Mateusza "Big Boya" Borkowskiego z "Gogglebox. Przed telewizorem"? Gwiazdor TTV przez jakiś czas ukrywał przed światem piękną Kingę, a gdy zdecydował się ją pokazać, fani ją pokochali! Co wiemy o ukochanej Big Boya?

Spis treści

  1. Kim jest Mateusz "Big Boy" Borkowski? 
  2. Big Boy jest zakochany. Kim jest jego partnerka? 
  3. Jak wygląda dziewczyna Big Boya? On i Kinga są w sobie bardzo zakochani! 

Kim jest Mateusz "Big Boy" Borkowski? 

Mateusz Borkowski, który jest znany widzom jako Big Boy, to jeden z komentatorów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna i jego dwaj przyjaciele: Marek "Morus" i Damian "Nagana" komentują wybrane telewizyjne formaty, m.in. reality show, seriale czy wydarzenia sportowe. Big Boy jest związany z "Gogglebox" od samego początku istnienia programu, to jest od 2014 roku. 

W tym czasie Borkowski przeszedł ogromną metamorfozę! Gwiazdor programu schudł już ponad 170 kilogramów i z ważącego 240 kilogramów mężczyzny, stał się wysokim, szczupłym przystojniakiem. 

Przeczytaj, jak udało się mu osiągnąć takie efekty.

Big Boy jest zakochany. Kim jest jego partnerka? 

Matusz Borkowski już od jakiegoś czasu jest związany z dziewczyną o imieniu Kinga. Starannie jednak ukrywał ją przed światem, bo, jak wyjawił w rozmowie z "Co Za Tydzień", dziewczyna obawiała się hejtu. 

Dopiero po około dwóch latach, ukochana Big Boya pokazała się światu i... zachwyciła fanów. Miało to miejsce w programie "99 - Gra o wszystko. VIP", w którym wystąpiła u boku partnera. 

Mateusz Borkowski nie ukrywa, że Kinga jest dla niego całym światem. W podpisach pod wrzucanymi na Instagram zdjęciami nie szczędzi jej czułych słów, nazywając ją "przyszłą żoną" oraz czułym określeniem "Mysza". Więcej o planach na przyszłość zdradził w kolejnej rozmowie z "Co Za Tydzień".

Przeprowadzka, z nią się nie spieszymy, szybciej nastąpią zaręczyny i ślub. Planów nie ma, ale rozmowy duże są, ja już zrobiłem krok ku temu, aby pójść do jubilera i zgadłem, że rozmiar jej pierścionka to 14. Będzie moją żoną to wiadomo, tylko że ja idę pod prąd, muszę po swojemu, czekam na moment, będzie on dla mnie ważny i dla Kingi. Chcę mieć z nią rodzinę, a dom będzie uzupełnieniem tego. Zaczęliśmy trochę od początku. Chcemy mieć najpierw za sobą ślub i wesele, a później dom - wyznał. 

Jak wygląda dziewczyna Big Boya? On i Kinga są w sobie bardzo zakochani! 

Gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" co jakiś czas chwali się w sieci zdjęciami z ukochaną kobietą. Kinga w ostatnim czasie przeszła metamorfozę i pofarbowała blond włosy na ciemniejszy odcień. Zobacz na zdjęciach, jak wygląda ukochana Big Boya. Ona i Mateusz Borkowski tworzą parę jak z obrazka! 

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tak zmienili się Big Boy, Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i inni. Metamorfozy uczestników

QUIZ dla fanów "Gogglebox. Przed Telewizorem". Prawdziwi znawcy programu mają tę wiedzę w małym palcu!

Pytanie 1 z 9
Dajan, syn Agnieszki i Artura Kotońskich ma:
Kotońscy Gogglebox