Bezduszna

i

Autor: YouTube.com/Las Estrellas (screen) Bezduszna - co wydarzy się w nowych odcinkach?

Serial

Bezduszna, odc. 46, 47, 48, 49, 50 - streszczenia. Co wydarzy się od 18 do 22 września?

2023-09-18 17:14

Bezduszna to meksykańska telenowela, która emitowana jest w polskiej telewizji. Od lipca produkcję można oglądać na antenie kanału Novelas+. Odcinki pokazywane są od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00. Przed nami kolejny tydzień pełny emocji. Co wydarzy się w odcinkach, które widzowie zobaczą od 18 do 22 września? Mamy dla was streszczenia!

Bezduszna to hiszpańskojęzyczny serial, którego główną bohaterką jest dziewczyna o imieniu Fernanda, która wychodzi za Santiago, młodego właściciela ziem. Ten ma konflikt z lokalnym przedsiębiorcą Octavio, który chce od niego kupić tereny na budowę przetwórni. Santiago się nie zgadza, a więc Octavio postanawia go zaatakować i zmusić do podpisania dokumentów. Robi to w noc poślubną Santiago i Fernandy. Santiago zostaje zamordowany, a Fernanda zgwałcona. Po wielu latach Fernanda wraca do miasteczka, aby pomścić swoją tragedię oraz śmierć męża. Na przeszkodzie staje jej jednak miłość do młodego bogacza z okolicy - Alejandro. Fernanda nie wie, że to syn jej oprawcy... Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 46, 47, 48, 49 i 50.

Bezduszna - kto jest kim? Gwiazdy z obsady meksykańskiej telenoweli [GALERIA]

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Bezduszna - odc. 46. Poniedziałek 18.09.2023

Octavio ponownie konfrontuje się z Rafaelem i zapewnia go, że nie pozwoli mu zniszczyć sobie życia poślubiając Fernandę. Leticia powstrzymuje Octavio przed uderzeniem syna, a Julia informuje Isabelę, że zamierza przekonać Rafaela do powrotu. Octavio zapewnia Rafaela, że ​​jeśli poślubi Fernandę, nie pozwoli jej mieszkać w hacjendzie, więc próbuje go szantażować, ale on nie daje się nabrać na jego grę. Julia oferuje Leticii pomoc w ucieczce do Fernandy del Primor. Po ostrej kłótni z ojcem, Rafael uważa, że ​​najlepiej będzie opuścić hacjendę. Juana pyta Fernandę, czy jest gotowa wyznać Rafaelowi, kim był dla niej Santiago. Octavio próbuje wmówić Rafaelowi, że Fernanda jest w związku z Césarem. Juana dowiaduje się, że Octavio skrzywdził także rodzinę Césara.

Bezduszna - odc. 47. Wtorek 19.09.2023

Octavio, dowiedziawszy się, że Carmelo miał romans z Leticią, postanawia wyrzucić go z hacjendy. Fernanda wyznaje Césarowi, że ma nadzieję, że Rafael nie pozwoli, aby ojciec nim manipulował. Octavio próbuje przekonać Germana, że ​​Rafael i Isabela wrócili do siebie. Germán otrzymuje akt rozwodu i zapewnia Julię, że go nie podpisze, bo ma nadzieję uratować swoje małżeństwo. Ona jednak nie chce z nim kontynuować związku, a Isabela pyta matkę, czy w jej życiu jest już inna osoba. César prosi Fernandę, aby przekonała Rafaela do zamieszkania w El primor. Rafael uważa, że ​​Rigoberto jest na niego zły za to, co zrobił Isabeli. Octavio i Leticia wracają do siebie. Fernanda dowiaduje się, że Octavio wyrzucił Rafaela z hacjendy i zapewnia go, że powinni zamieszkać w El primor, co wprawia jej narzeczonego w zakłopotanie. Clara zaskakuje Martinę dobrymi manierami, ale Rafael nie zostaje dobrze przyjęty przez matkę swojego przyjaciela.

Bezduszna - odc. 48. Środa 20.09.2023

Isidoro López, będąc świadkiem walki Rigoberto w barze Flor, nie waha się zaproponować mu pracy i zapewnia, że ​​razem mogą zarobić dużo pieniędzy. Fernanda zaskakuje Rafaela daniem i przypomina sobie Santiago. Fernanda informuje Césara, że ​​Rafaelowi przeszkadza jego obecność na ranczu. Tsubaki szuka Octavio w celu wyjaśnienia sytuacji, w którą zaangażowana jest pakownia i ostrzega go, że w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości jest skłonny zerwać stosunki zawodowe. Juana i Fernanda dowiadują się, że Luis zniknął. Carmelo informuje Rafaela, że ​​nie pracuje już dla Don Octavio i ostrzega go, aby trzymał się z daleka od Fernandy, ponieważ nie wie, jakie szkody mu to wyrządzi.

Bezduszna - odc. 49. Czwartek 21.09.2023

Isabela szuka Fernandy i mówi jej, że już zrozumiała, że ​​była wobec niej bardzo niemiła i zapewnia ją, że nie chce, żeby byli wrogami. Prosi, aby zaczęli od nowa. Fernanda przysięga Leticii, że jest gotowa bronić Rafaela nawet przed jego własnym ojcem. Octavio dowiaduje się, że Isabela zawarła pokój z Fernandą, aby mieć ją blisko i dzięki temu poznać jej słaby punkt. Fernanda wyznaje Rafaelowi, że Leticia jej szukała. Miriam i Luis godzą się. Fernanda prosi Rafaela o pojednanie z ojcem, ten jednak odmawia, gdyż bardzo cierpi z powodu tego, co jej zrobił. Rafael zgadza się pozostać na ranczu w zamian za to, że Fernanda i Juana zgadzają się zostać jego partnerami. Fernanda zapewnia Rafaela, że ​​César żałuje tego, co zrobił i już zapłacił za swój błąd w więzieniu. Nie jest jednak do końca przekonany, gdyż jest w Cezarze coś, co mu się nie podoba.

Bezduszna - odc. 50. Piątek 22.09.2023

César rozmawia z Fernandą, ale Rafael nie pozwala im zostać sam na sam, więc ku zaskoczeniu wszystkich mówi im, że zdecydował się zrezygnować. Fernanda mówi Césarowi, że nie powinien był tego robić, ale ten odpowiada, że ​​ma wiele różnic z Rafaelem i tak było najlepiej, chociaż będą kontynuować swoje wspólne plany. Isabela jest głęboko przygnębiona z powodu pogardy Rafaela, więc mówi Rigoberto, że miała zamiar chwycić broń ojca i się zastrzelić, ponieważ czuje, że nikt jej nie kocha. Rafael chce zabrać swoje bydło, ale przybywa Octavio i mu zabrania. Rafael nie chce dać się szantażować, więc mówi mu, że Fernanda to nie kaprys i sam sobie poradzi.