Beverly Hills, 90210 - obsada z oryginalnej wersji powraca! Powstaje reboot serialu

2018-12-21 13:23
Beverly Hills, 90210
Autor: East News Beverly Hills, 90210. Najpopularniejszy serial dla młodzieży lat 90. powraca. W nowych odcinkach znów zobaczymy gwiazdy oryginalnej produkcji. Jako pierwsza radosną wiadomością podzieliła się Tori Spelling, czyli serialowa Donna. Szczegóły nowej produkcji nie są jednak jeszcze znane.

Jeśli dorastaliście w latach 90., na pewno ucieszy was ta wiadomość! Trwają prace nad nową wersją Beverly Hills, 902010 z aktorami, których dobrze pamiętamy z oryginału.

Beverly Hills, 90210 - obsada oryginalnego serialu powróci w nowej wersji! Nostalgia za latami 90. jest niezwykle silna, z czego z pewnością zdają sobie sprawę producenci filmowi. Ten młodzieżowy serial był niekwestionowanym hitem, a losy paczki przyjaciół z Kalifornii śledziły przed telewizorami dziesiątki osób. Co już wiadomo o reboocie Beverly Hills, 90210?

Przystanek Alaska - premiera, obsada, fabuła nowych odcinków kultowego serialu lat 90.

Beverly Hills, 90210 - nowa wersja serialu. Co już wiadomo?

Ten serial dla młodzieży zadebiutował w Stanach Zjednoczonych w 1990 roku, a do Polski trafił kilka lat później. Losy nastolatków z Kalifornii mogliśmy śledzić aż przez 10 sezonów do 1999 roku. Jak dowiedział się magazyn Deadline, powstaje nowa wersja Beverly Hills, 90210, w której zobaczymy bohaterów granych przez tych samych aktorów. Nie wiadomo jak na razie, jak dokładnie ma wyglądać formuła serialu, chociaż producenci mają już na to gotowy pomysł. Zobaczyć całą tę ekipę po tylu latach to z pewnością marzenie niejednego fana Beverly Hills!

Beverly Hills, 90210 - obsada

Obsada serialu i główni bohaterowie zmieniali się nieco przez lata. W pierwszym sezonie do paczki głównych bohaterów należeli:

  • Jason Priestley - Brandon Walsh
  • Shannen Doherty - Brenda Walsh 
  • Jennie Garth - Kelly Taylor 
  • Ian Ziering - Steve Sanders 
  • Gabrielle Carteris - Andrea Zuckerman 
  • Luke Perry - Dylan McKay 
  • Brian Austin - Green David Silver 
  • Douglas Emerson - Scott Scanlon 
  • Tori Spelling - Donna Martin
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE