Przystanek Alaska - premiera, obsada, fabuła nowych odcinków kultowego serialu lat 90.

2018-11-21 10:21
Przystanek Alaska
Autor: Mary Evans Picture Library/East News Przystanek Alaska

Jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. powraca! Co już wiadomo o nowych odcinkach Przystanku Alaska? Na kiedy zaplanowana jest jego premiera i kogo zobaczymy w obsadzie?

Przystanek Alaska - premiera, obsada, fabuła. Co już wiemy o kontynuacji historii młodego lekarza, który lata temu przyjechał na Alaskę, aby odpracować swoje studia medyczne? Wiadomość o tym, że powstają nowe odcinki Przystanku Alaska, jest z pewnością niezwykle ważna zwłaszcza dla polskich widzów. Ta produkcja w naszym kraju bardzo szybko zyskała status kultowej.

Odwróceni 2 - kiedy kontynuacja serialu? Data premiery potwierdzona

Przystanek Alaska - fabuła nowych odcinków

Pamiętacie to charakterystyczne intro z łosiem? Przystanek Alaska wraca! Pierwotnie serial kręcony był w latach 1990-1995, a w tym czasie powstało w sumie 6 sezonów. W Polsce trafił na ekrany w 1993 roku - emitowała go wówczas stacja TVP2. Jak podaje serwis Variety, stacja CBS potwierdziła, że obecnie trwają prace nad nowymi odcinkami serialu. Póki co na temat fabuły wiadomo jedynie, że główny bohater, dr Joel Fleischman, powraca do Cicely na pogrzeb przyjaciela. Na miejscu nie tylko pozna nowych, interesujących mieszkańców, ale także spotka się z dawnymi znajomymi.

Przystanek Alaska - obsada

Oficjalnie wiadomo już, że w rolę doktora Fleischmana ponownie wcieli się Rob Morrow. Możemy się niestety domyślać, że przyjacielem, na którego pogrzeb przyjeżdża, będzie Holling, dlatego prawdopodobnie w serialu nie zobaczymy już Johna Culluma. Wiadomo też, że John Corbett (serialowy Chris), będzie jednym z producentów serialu, jednak nie powróci już jako aktor.

Przystanek Alaska - premiera

Niestety, na premierę nowych odcinków przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać. Jak na razie nie wiadomo nawet, w jakim okresie będą trwały zdjęcia do pierwszego sezonu, dlatego pierwszych odcinków nie zobaczymy pewnie wcześniej niż w drugiej połowie 2019 roku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE