Barwy szczęścia streszczenie 2406 i 2407. Regina adorowana przez przystojnego Włocha! Czaplę czeka nowa miłość?

2021-03-15 12:23 Kamil Pawłowski
Barwy szczęścia
Autor: Artrama

Barwy szczęścia odcinki 2406 i 2407 streszczenie. Tym razem niezwykle ciekawie zapowiada się wątek Reginy. Dziewczyna wpadnie w oko Włochowi - Vincenzo Ilardiemu, który przyleciał do Polski w celach biznesowych. Jak rozwinie się ta znajomość? Ponadto w nowych odcinkach Marek spróbuje namówić syna na szczerą rozmowę z Michaliną.

Barwy szczęścia 2406 streszczenie odcinka. Darek spotyka się z Beatą i opowiada przyjaciółce o kryzysie w związku z Władkiem. Później Janicki umawia się na stadionie z Jerzym i choć nie ma dobrych wiadomości przekonuje Marczaka, aby nie rezygnował z funkcji kierownika budowy. Natomiast Regina żegna się z Frankiem i Stefanem przed ich wylotem do Francji, a potem spotyka się z Aldoną i Mariolą na kameralnym zamknięciu Zdrówka. W sklepie niespodziewanie pojawia się Vincenzo Ilardi (w tej roli Alessandro Curti) znajomy Kasi z Sycylii który ma dostarczać Grzelakowej włoskie delikatesy. Mężczyzna jest oczarowany urodą Czapli. Krew buzuje także u Witka, który przygotowuje transparent na powrót Michaliny ze szpitala. Niestety nie może przywitać dziewczyny, bo ma w tym czasie terapię. Sąsiadka jest rozczarowana, że Złoty nie czeka na nią wraz z innymi znajomymi.

M jak miłość. Janek przejdzie operację i wróci do Soni. Dojdzie do tragicznych komplikacji

Barwy szczęścia 2407 streszczenie odcinka. Witek widzi, jak Dawid przyjeżdża po Michalinę skuterem i zabiera ją na rozpoczęcie roku szkolnego. I jest przekonany, że dziewczyna znalazła już sobie nowego adoratora. Marek namawia syna na szczerą rozmowę z Michaliną. Niedzielska zastaje w swoim gabinecie Kujawiak, która przyszła po swoje rzeczy i grozi dyrektorce, że może się żegnać ze swoim stanowiskiem, bo nie przygotowała szkoły do zdalnego nauczania. Vincenzo dzwoni do Aldony, aby doprecyzować zasady współpracy. Grzelakowa podejrzewa, że Włocha coś łączy z Kasią, tymczasem on wypytuje o Reginę. Kiedy Ilardi dowiaduje się, że kobieta jest właścicielką Fitness Klubu, od razu się tam udaje i proponuje poprowadzenie lekcji tanga, porywając przy tym Czaplę do tańca…

Barwy szczęścia 2406 i 2407 zostaną wyemitowane w poniedziałek i we wtorek o godzinie 20:10 w TVP2. Serial można oglądać online na stronie vod.tvp.pl.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE