Barwy szczęścia odcinki 2123-2127 streszczenia. Julita cierpi na depresję poporodową?

2019-10-29 8:59
Barwy szczęścia odcinki 2123-2127 streszczenia. Czy Julita cierpi na depresję poporodową?
Autor: Materiały TVP Barwy szczęścia odcinki 2123-2127 streszczenia. Czy Julita cierpi na depresję poporodową?

Justin proponuje kolegom udział w swoim reality show. Maturzyści nieszczególnie są zainteresowani. Julita zarzuca sobie, że nie umie odpowiednio zajmować się dzieckiem. Urszula po rozmowie z zięciem, mówi mu, że Julita może cierpieć na depresję poporodową. Co jeszcze wydarzy się w serialu Barwy szczęścia w odcinkach 2123-2127? Wszystkie szczegóły poniżej!

Barwy szczęścia odcinki 2123-2127 streszczenia. Pętla długów szykuje się w kolejnych odcinkach serialu Barwy szczęścia. Dawny ochroniarz, chce wymusić od Dominiki wcześniejsze oddanie pieniędzy. Była prostytutka liczy na zarobek u Klemensa, ale on w związku z brakiem gotówki, zapożycza się u Natalii. Julita ma do siebie pretensje, że jest złą matką. Urszula mówi zięciowi, że dziewczyna może cierpieć na depresję poporodową. Serial Barwy szczęścia odcinki 2123-2127 możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:15 na antenie TVP2. Produkcję możecie zobaczyć również w internecie na platformie vod.tvp.pl.

Barwy szczęścia odcinek 2123: STRESZCZENIE

Sebastian wybiera się na wieczór kawalerski. Tymczasem dawny ochroniarz wymusza na Dominice wcześniejsze oddanie długu grożąc, że zjawi się na ślubie. Była prostytutka liczy na szybki zarobek u Klemensa, a on - nie mając pieniędzy dla atrakcyjnej sprzątaczki - zapożycza się u Natalii. Kasia i Łukasz czują ulgę słysząc, że operacja Izy się udała. Za namową żony Sadowski wyznaje Bożenie i Brunowi, że ujawnił się Małek jako ojciec jej córki. Stańscy proszą Łukasza, by nie mówił Paulince, że jest jej tatą. Wbrew planom dorosłych dziewczynka wyraźnie lgnie do Sadowskiego… Agata i Patryk organizują spotkanie, które ma ułatwić zbliżenie się Miriam do Pawła. Piasecki w przeciwieństwie do pilotki nie wydaje się zainteresowany zacieśnianiem znajomości.

Barwy szczęścia odcinek 2124: STRESZCZENIE

W dniu ślubu Dominika jest przygnębiona. Przed kościołem na parę młodą czekają Tadeusz, Mirek i Luiza. Pojawia się też pijany Damian, którego udaje się przepędzić. Następnie do gości dołączają Eliza i Natalia w towarzystwie Klemensa. Zobaczywszy swojego klienta, Dominika nie wytrzymuje napięcia i postanawia szczerze porozmawiać z Sebastianem... Łukasz chce zajmować się swoją biologiczną córką, choć trudno to zrozumieć Kasi. Bożena i Bruno, którzy przywiązali się do Paulinki, obawiają się, że Sadowski odbierze im dziewczynkę. Cała sytuacja źle wpływa na relacje w hotelu. Patryk bardzo dobrze dogaduje się z Fryderykiem i Teresą. Chłopak przypadł im do gustu znacznie bardziej niż Paweł. Dziadkowie chcieliby, by Agata wyszła za mąż za obecnego ukochanego.

Barwy szczęścia odcinek 2125: STRESZCZENIE

Justin proponuje Oliwce, Kajtkowi, Tymonowi, Kacprowi i Madzi udział w swoim reality show. Maturzyści nieszczególnie są zainteresowani karierą w telewizji. W parku Jabłoński i jego była dziewczyna zauważają obściskującą się z Adamem Malwinę. Po powrocie do domu chłopak bez ogródek mówi matce, co o tym myśli. Dominika i Sebastian rozstają się w pokojowej atmosferze. Gdy kobieta przychodzi do Klemensa, okazuje się, że ten nie chce już, by sprzątaczka pracowała u niego w negliżu… Tymczasem Marek przeprasza Kowalskiego za zbyt ostrą ocenę jego związku z byłą prostytutką, a przy okazji sugeruje, że sam wpakował się w trudną relację. Józek z żoną i córeczką wracają ze szpitala do domu. Jest z nimi Urszula gotowa pomagać przy wnuczce. Julita zaczyna zachowywać się nerwowo, nieustannie panikuje, że zrobiła coś złego maleńkiej Julce.

Barwy szczęścia odcinek 2126: STRESZCZENIE

W hotelu Kasia trafia w sam środek przygotowań Paulinki do występu w talent show. Górce nie podoba, że córka Łukasza jest stylizowana na dorosłą. Konflikt z Bożeną zaognia się i Kasia rozważa rezygnację z pracy w hotelu. Julita zarzuca sobie, że nie umie odpowiednio zajmować się dzieckiem. Nie daje się pocieszyć matce i ze szlochem zamyka się w łazience. Józek zaprasza Darka i Władka. Cała czwórka wspiera młodą mamę. Po wyjściu gości Urszula mówi zięciowi, że Julita może cierpieć na depresję poporodową. Po niedoszłym ślubie z Dominiką Sebastian proponuje Natalii, by wspólnie spróbowali stworzyć związek…. Z kolei Klemens opowiada Zwoleńskiej, że zatrudniał narzeczoną Kowalskiego do sprzątania w negliżu…

Barwy szczęścia odcinek 2127: STRESZCZENIE

Józek i Urszula zauważają zniknięcie Julity. Okazuje się, że nie ma z nią kontaktu, bo jej telefon został w domu… Mariola stara się wyciągnąć Huberta z marazmu i zachęca go do intensywnej pracy nad Ex-Ex. Obydwoje widzą Ernesta w roli prowadzącego, co nie podoba się Justinowi. Wkrótce do Pyrki dzwoni "uwięziona" w Stanach Klara… Małgorzata i Jerzy zachowują się, jak młode i bardzo zakochane w sobie małżeństwo. Tymczasem Natalia postanawia "rozprawić się" z Sebastianem i Klemensem po tym, jak potraktowali Dominikę.

NAJNOWSZE