Barwy szczęścia

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Barwy szczęścia, odcinek 2964 - streszczenie. Co wydarzy się w piątek 14 czerwca?

2024-06-13 15:43

Co tym razem wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia"? Przedstawiamy streszczenie odcinka, który zostanie wyemitowany w piątek 14 czerwca w TVP2. Ignacy z trudem ukrywa irytację, gdy Marysia niszczy jego materiały promocyjne, a Krystyna o mało nie wywołuje w kuchni pożaru. Co jeszcze się wydarzy?

Barwy szczęścia - streszczenie 2964 odcinka może okazać się niezwykle pomocne widzom, którzy już nie mogą doczekać się kolejnego epizodu serialu w telewizji. Produkcja od wielu lat nie schodzi z ramówki telewizyjnej Dwójki i ciągle cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, w końcu ciągle dzieje się coś nowego i pojawiają się nowe twarze w obsadzie. Co tym razem wydarzy się u naszych ulubionych bohaterów? Sprawdźcie już teraz!

10 aktorów, o których nie wiedzieliście, że są muzykami | To Się Kręci #35

Barwy szczęścia, odcinek 2964 - streszczenie

Franek informuje Reginę, że awansował na szefa jednostki. Niestety mieści się ona w Bydgoszczy, co oczywiście jego żony wcale nie cieszy. Justin od razu dostrzega rozłam w ich związku i po kolejnym koncercie w hotelu próbuje się do pianistki zbliżyć. Za to Ignacy z trudem ukrywa irytację, gdy Marysia niszczy materiały promocyjne, których potrzebował w pracy. Później namawia Agatę, by zamieszkali w końcu z dala od jej rodziny, w jego kawalerce. Natomiast Michalina wyjeżdża do Wrocławia na spotkanie z ukochanym Piotrem. A "Szok" donosi w tym czasie o nowym romansie aktora i publikuje jego zdjęcia z inną serialową gwiazdą. Z kolei Witek zauważa, że babcia dziwnie się zachowuje. Gdy Krystyna o mało nie wywołuje w kuchni pożaru i w dodatku myli go z ojcem, zaczyna się poważnie niepokoić. Marek objawy opisane przez syna jednak bagatelizuje.

Emisja 2964 odcinka w piątek 14 czerwca 2024 r. o godzinie 19:35.