Barwy szczęścia, odcinek 3020: kiedy serial wróci po wakacjach? Przerwa trochę potrwa

i

Autor: TVP Barwy szczęścia, odcinek 3020: kiedy serial wróci po wakacjach? Przerwa trochę potrwa

Polskie seriale

“Barwy szczęścia” znikają z anteny! Kiedy zobaczymy nowe odcinki po wakacjach?

2024-06-03 13:34

“Barwy szczęścia” z przerwą wakacyjną. Tradycji stanie się zadość i w czerwcu polski serial zniknie z anteny TVP2. Co się wydarzy w ostatnim odcinku przed wakacjami? Kiedy serial wróci po przerwie? Na 3020. odcinek trochę poczekamy.

Barwy szczęścia – przerwa wakacyjna zacznie się w czerwcu

Jak co roku polskie seriale (choć nie wszystkie!) znikają z anteny na czas wakacji. “M jak miłość”, “Na dobre i na złe” oraz “Przyjaciółki” już pożegnaliśmy, teraz czas na “Barwy szczęścia”. Twórcy sprawili widzom niespodziankę!

SPRAWDŹ TEŻ: Wielkie zmiany w “M jak miłość”. Ci bohaterowi nie pojawią się w nowych odcinkach

Po tym, jak w ubiegłym roku “Barwy szczęścia” zakończyły się pod koniec maja, fani byli wściekli. Tym razem producenci wysłuchali ich próśb i wydłużyli sezon o dwa tygodnie. Ostatni odcinek “Barw szczęścia” przed wakacjami ukaże się bowiem w piątek 7 czerwca. A co w nim zobaczymy?

Barwy szczęścia, odcinek 3019 – co się wydarzy w ostatnim odcinku przed wakacjami?

Streszczenie 3019. odcinka “Barw szczęścia” prezentuje się następująco: Hubert decyduje się ukryć swój rozwód przed dziadkami, gdy świątecznie zagląda do nich razem z Agatą. Później rodzeństwo świętuje Wigilię razem z Ignacym, Asią oraz Emilem. W tym samym czasie Rawiczowa korzysta z zaproszenia do Marczaków. Ale tuż przed Wigilią wpada przypadkiem na Sofię i odkrywa, że dziewczyna niedawno urodziła. Mariusz odwiedza Kasię tuż przed świąteczną kolacją. Gdy do drzwi pukają również Czesław z Agnieszką, Sadowska wpada w panikę i zmusza kochanka, by się przed gośćmi ukrył. W finale - dzięki szczerej rozmowie z siostrą - Kasia postanawia jednak dać nowej miłości szansę i prosto z rodzinnej Wigilii jedzie do Mariusza.

Barwy szczęścia po wakacjach 2024 – kiedy zobaczymy 3020. odcinek?

Niestety dokładna data premiery 3020. odcinka “Barw szczęścia” nie jest obecnie znana. Wiemy jedynie, że serial wróci po wakacjach w jesiennej ramówce TVP2. Możemy jednak śmiało zakładać, że będzie to początek września.

SPRAWDŹ TEŻ: Ulubiony serial Polaków zniknie z anteny TVP? “Już zwolniono połowę ekipy”

Polskie seriale - tych produkcji nie mogli znieść widzowie

QUIZ: Rozpoznasz kultowe polskie seriale z lat 90. po jednym kadrze? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego serialu pochodzi ten kadr?
13 posterunek
Wszystko na ekranie to ściema. Niewidoczne efekty komputerowe w filmach| To Się Kręci #34