Barwy szczęścia, odc. 2429, 2430, 2431, 2432, 2433 - streszczenia. Tajemnica Marczaka wychodzi na jaw

2021-04-15 16:06 Adrian Rybak
Barwy szczęścia
Autor: materiały TVP

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o 20:00 można zobaczyć nowe odcinki. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Barwy szczęścia to obok M jak miłość najpopularniejszy polski serial. Choć trwa już wiele lat, widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami aby śledzić losy bohaterów. W następnych odcinkach będzie wiele się działo. Wyjdzie na jaw tajemnica jednej z najważniejszych postaci - Jerzego Marczaka. Także inni bohaterowie będą musieli zmagać się z trudnymi sytuacjami. Przeczytaj co się wydarzy w odcinkach 19-23.04.2021.

Barwy szczęścia - odcinek 2429. Poniedziałek 19.04.2021

Władek kontaktuje się z Kajtkiem. Przyznaje, że przez kontakt z toksycznymi oparami trafił do szpitala. Józek, rozczarowany swoją pozycją w klubie i coraz mocniej związany uczuciowo z Gabi, rezygnuje z powrotu do Niemiec na mecz. Spędza wieczór z ukochaną. Klara opowiada Iwonie o dodatkowej pracy Huberta. Lekarka jest podejrzliwa. Po ciężkim dyżurze w przychodni Iwona ostro krytykuje brata za pracę w firmie aplikującej pacjentom podejrzane kroplówki. Witek pokazuje Michalinie jej pokój. Marek martwi się, że jego syn znów sięgnie po narkotyki.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Barwy szczęścia - odcinek 2430. Wtorek 20.04.2021

Małgorzata śledzi Jerzego, by przyłapać go na zdradzie. Wraz z Natalią dociera do domku za miastem. Tajemnica Marczaka wychodzi na jaw. Hubert ma pretensje do Klary, która poparła Iwonę w sprawie jego pracy. Okazuje się, że jedną ze stałych klientek firmy Łąka-Wit jest Beata - mama Grzesia, który chodzi z Marysią do przedszkola. Kajtek żegna się z Oliwką przed wyjazdem do Singapuru. Młodzi zakochani martwią się, że czeka ich długa rozłąka. Sabina podejrzewa, że Władek nie mówi prawdy o swoim stanie zdrowia.

Barwy szczęścia - odcinek 2431. Środa 21.04.2021

Klara namawia Huberta, by posłuchał Iwony i zrezygnował z dodatkowej pracy. Sadowski dostarcza odbiorcom kolejne przesyłki, nie wiedząc, że bierze udział w handlu nielegalnymi substancjami. Kajtek jest już w drodze do Singapuru. Podczas nieobecności syna Sabina próbuje otoczyć Oliwkę opieką. Madzia wyznaje przyjaciółce, że postanowiła rzucić studia i poważnie zająć się modelingiem. Oliwka nie popiera jej decyzji. Milewski zagląda do kancelarii i zaprasza Natalię na randkę.

Barwy szczęścia - odcinek 2432. Czwartek 22.04.2021

Klara otrzymuje paczkę od Kniewskiego. W środku jest maszynopis nowej powieści pisarza i wyznanie, że chce on popełnić samobójstwo. Hubert spotyka w przedszkolu Beatę. Zauważa, że kobieta jest w bardzo złej formie i funkcjonuje tylko dzięki kroplówkom. Ludwik odwiedza Stefana. Oliwka martwi się o Madzię, która po wspólnym wieczorze przy lampce wina sama dokończyła butelkę. Pijąc, dziewczyna odreagowuje stres związany z rozwodem rodziców. Wkrótce przychodzi Tymon i wyciąga kolejną butelkę wina.

Barwy szczęścia - odcinek 2433. Piątek 23.04.2021

Do Pyrków przychodzi Justin z koszami degustacyjnymi. Zamierza obdarować nimi sklepy, które zdecydują się zamówić wina u Jezierskich. Agata nie jest zadowolona, że Patryk znowu pracuje z Justinem. Grzelakowie jadą do notariusza w sprawie kupna nowego domu. Aldona w ostatniej chwili wycofuje się z transakcji, ponieważ nie chce opuszczać Borek. Nie wiadomo, czy Grzelakowie odzyskają zaliczkę. Róża i Zdzisio dowiadują się od Sabiny o chorobie Władka. Postanawiają powiedzieć o tym Darkowi, nawet wbrew życzeniu syna.

NAJNOWSZE