STRESZCZENIE

"Barwy szczęścia". Co wydarzy się w serialu 29-30 kwietnia i 2-3 maja?

2024-04-24 11:03

Barwy szczęścia 2992, 2993, 2994, 2995 - streszczenie odcinków na cały tydzień. Vincenzo jedzie do hotelu, by rozmówić się z Biancą, ale kończy się to namiętną kłótnią i pocałunkiem. Tymczasem Bruno po rozstaniu z Bożeną rzuca się w wir pracy w hotelu i zwalnia Justina. Co jeszcze wydarzy się w serialu 29-30 kwietnia oraz 2-3 maja 2024 roku?

Barwy szczęścia - streszczenie odcinków 2992, 2993, 2994, 2995 może okazać się niezwykle pomocne widzom, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych epizodów serialu. Produkcja od wielu lat nie schodzi z ramówki telewizyjnej Dwójki i ciągle cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, w końcu ciągle dzieje się coś nowego i pojawiają się nowe twarze w obsadzie. Co tym razem wydarzy się u naszych ulubionych bohaterów? Sprawdźcie już teraz!

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Barwy szczęścia - odcinek 2992 streszczenie

Ania zabiera swoje rzeczy od Vincenzo i nie zamierza ukochanemu wybaczyć. A gdy Włoch jedzie do hotelu, by rozmówić się z Biancą, kończy się to namiętną kłótnią i pocałunkiem. Później Vincenzo kolejny raz wraca jednak do Ani zdeterminowany, by ją odzyskać. Tymczasem Bruno po rozstaniu z Bożeną rzuca się w wir pracy w hotelu i zwalnia Justina, kompletnie go tym zaskakując. A gdy Skotnicki idzie odreagować do fitness klubu Reginy, oboje wyraźnie się do siebie zbliżają. Z kolei Waleria odzyskuje energię dzięki odwiedzinom Kasi i Ksawerego. A gdy Sadowska wyznaje, że biologiczny ojciec na nowo zerwał z nią kontakt, seniorka rusza do akcji i prosi Basię, by podała jej numer Czesława. Emisja 29 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia - odcinek 2993 streszczenie

Witek wciąż marzy o własnym samochodzie, ale Marek twardo odmawia zakupu. Jest przekonany, że chłopak po czekającej go rozprawie straci prawo jazdy. W tym samym czasie Waleria - wspierana przez Basię - jedzie do Włocławka, by porozmawiać z Czesławem. Z kolei Justin znów pomaga Reginie w opiece nad Kamilem, na czym przyłapuje go Franek. Gdy strażak oznajmia później żonie, że znalazł kupca na jej klub, para zaczyna się kłócić. A Falkowski sugeruje, że ukochana chce zostać w Warszawie właśnie przez Justina. Emisja 30 kwietnia 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia - odcinek 2994 streszczenie

Czesław zjawia się nagle o poranku u Basi. Później jedzie z Walerią do Kasi, gotów opowiedzieć w końcu córce o swojej zmarłej żonie i spędzić z rodziną cały dzień. Między Olgą i Markiem dochodzi do napiętej sytuacji. Złoty ma łóżkowe problemy, ale wyraźnie nie chce o tym z ukochaną porozmawiać. Z kolei Vincenzo rozpieszcza Anię, kiedy ona zdecydowała się mu wybaczyć. Dziewczyna wciąż jednak nie umie zapomnieć, że zawiódł jej zaufanie. Nie cieszy się też przygotowaniami do ślubu. A gdy Bianca wyznaje, że na Sycylii doszło do zdrady i żąda, by rywalka zostawiła jej ukochanego w spokoju - Żabcia pocieszenia znów szuka u Sławki. Emisja 2 maja 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia - odcinek 2995 streszczenie

Miłość Olgi i Marka rozkwita do tego stopnia, że Witek przez igraszki dorosłych zaczyna mieć problemy ze snem. Za to Ania po rozstaniu z ukochanym znów mieszka ze Sławką. Dodatkowo przyjaciółka proponuje jej pracę. Z kolei Vincenzo o swoich problemach opowiada Jaworskiemu. Natomiast Krystyna pod nieobecność męża wychodzi z domu i znika. A gdy Złoty odnajduje matkę, ta w ogóle go nie rozpoznaje. Tymczasem Agnieszka odsuwa się od Kasi. Jest wyraźnie zazdrosna o zainteresowanie, które Czesław zaczął okazywać jej i Ksaweremu. Emisja 3 maja 2024 roku, o godzinie 20:10 w TVP2.