Barwy szczęścia 22.10 - dlaczego nie ma? Kiedy oglądać 2312. odcinek?

2020-10-21 19:00 kg
Barwy szczęścia
Autor: materiały TVP

Barwy szczęścia to serial, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2007 roku. Produkcja od samego początku cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony widzów, dzięki czemu powstają jej kolejne odcinki. W czwartek 22 października 2020 roku widzowie mieli zobaczyć 2312. epizod Barw szczęścia. Niestety okazuje się, że nie zostanie on wyemitowany. Dlaczego? Kiedy oglądać 2312. odcinek?

Barwy szczęścia 22.10 - dlaczego nie ma? Kiedy oglądać 2312. odcinek? Telewizja Polska może pochwalić się wieloma udanymi produkcjami serialowymi, które goszczą na ekranach naszych telewizorów od lat i nadal przyciągają ogromną publiczność. Mowa tu o takich hitach jak: M jak miłość, Barwy szczęścia, O mnie się nie martw, Ojciec Mateusz czy też Na dobre i na złe. Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne epizody swoich ukochanych seriali, aby poznać dalsze losy głównych bohaterów. Kiedy oglądać 2312. odcinek Barw szczęścia?

Barwy szczęścia 22.10 - dlaczego nie ma?

22 października Lech Poznań rozegra swoje pierwsze spotkanie w fazie grupowej Ligi Europy. Jego przeciwnikiem będzie 37-krotny mistrz Portugalii, Benfica. Mecz wystartuje o godzinie 18:55, a transmisja z wydarzenia będzie dostępna w TVP2 od 18:50. Z powodu meczu nie zostanie pokazany kolejny, 2312. odcinek Barw szczęścia. Epizod ten będzie można obejrzeć dzień później, w piątek 23 października, o godzinie 20:10 w TVP2.

Barwy szczęścia odcinek 2312 - co się wydarzy?

Marek i Iwona orientują się, że Witka nie ma w mieszkaniu i że z portfela Złotego zniknęło kilkaset złotych. Marek obawia się, że syn uciekł z domu kupić narkotyki. Za namową Malwiny Dylska prosi o spotkanie Zbyszka ze Swatera. Kiedy wystrojona Aneta zjawia się w domu lekarza i wylewnie się z nim wita, ten wbrew oczekiwaniom dentystki jest zaskoczony jej wizytą. Jola jest przekonana, że Zenuś ma talent do gry na pianinie, choć chłopiec wygrywa przed Reginą chaotyczne melodie w muzycznej aplikacji.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE