Gliniarze - obsada 2020. Przemysław Saleta pojawi się w serialu!

2020-10-19 16:10 AW PAP
Przemysław Saleta
Autor: PAP/Grzegorz Momot

Choć największe sukcesy odnosił w kick-boxingu i boksie, to od wielu lat nieźle radzi sobie także na dużym i małym ekranie. Teraz do pokaźnej liczby ról w filmach i serialach Przemysław Saleta dołożył kolejną - zagrał w "Gliniarzach". Sportowiec nie wiąże się jednak na długo z tą produkcją. Pojawi się w wyjątkowym, jubileuszowym odcinku.

Gliniarze - obsada 2020. Przemysław Saleta pojawi się w serialu! Jak czytamy w informacji prasowej pięćsetny odcinek będzie obfitował w emocje od pierwszej do ostatniej minuty, bo policjantom przyjdzie zmierzyć się ze sprawą, z jaką nigdy wcześniej nie mieli do czynienia. A stawką będzie życie kogoś bardzo im bliskiego!

Gliniarze - obsada 2020. Przemysław Saleta pojawi się w serialu!

W środę 21 października o godzinie 17:00 na antenie Polsatu zostanie wyemitowany pięćsetny serialu kryminalnego "Gliniarze". Z okazji jubileuszu tej produkcji, która opowiada o śledztwach prowadzonych przez dzielnych detektywów, którzy walczą z przestępcami na terenie Warszawy i okolic, twórcy przygotowali niespodziankę. W odcinku numer 500 na drodze policjantów stanie Artur Król, w którego wcielił się Przemysław Saleta.

Dla Przemysława Salety rola w "Gliniarzach to kolejny epizod w bogatym dorobku aktorskim. Mistrz kick-boxingu zadebiutował przed kamerą jeszcze w trakcie kariery sportowej. W 1995 roku wystąpił w filmie "Młode wilki", gdzie zagrał Komandosa. Powrócił do tej postaci dwa lata później w kontynuacji hitu Jarosława Żamojdy. Epizodyczne role zagrał też m.in. w filmach "Sztos", "Zakochani", "Skazany na bluesa", "Skrzydlate świnie" oraz serialach "Daleko od noszy", "Lokatorzy", "Na dobre i na złe" i "Pierwsza miłość". Odcinek „Gliniarzy” z udziałem Salety będzie można obejrzeć w środę 21 października o godzinie 17:00.

Źródło: PAP Life

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE