Barwy szczęścia 2093-2097 streszczenia: Urszula ma schizofrenie. Czy ojciec Sałatki się o tym dowie?

2019-09-16 16:03
Barwy szczęścia
Autor: fot. Artrama

Do zmiany decyzji nie przekonują Tadeusza ani wierni, ani nawet ksiądz dziekan. Nawrot postanawia zrzucić sutannę. Lekarz uświadamia Julicie, że jej matka po wyjściu ze szpitala nie powinna mieszkać sama. Józek zgadza się, żeby teściowa zamieszkała z nimi. Młodzi muszą w końcu powiedzieć ojcu Sałatki o schizofrenii Urszuli. Co jeszcze wydarzy się w serialu Barwy szczęścia?

Barwy szczęścia 2093-2097 streszczenia: Urszula ma schizofrenie. Czy ojciec Sałatki się o tym dowie? Serial Barwy szczęścia odcinki 2093 - 2097 możecie oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:05 na antenie TVP 2. Do zmiany decyzji nie przekonują Tadeusza ani wierni, ani nawet ksiądz dziekan. Nawrot postanawia zrzucić sutannę. Bożena i Bruno wybierają się na aukcję charytatywną obrazów Izy Małek. Na miejscu okazuje się, że pomylili terminy i malarka zaprasza ich do siebie na herbatę. Na Stańskich robi wrażenie więź kobiety z jej córeczką... Co jeszcze wydarzy się w serialu Barwy szczęścia?

Barwy szczęścia odcinki 2093 - 2097: GALERIA

Barwy szczęścia odcinek 2093: STRESZCZENIE

Do zmiany decyzji nie przekonują Tadeusza ani wierni, ani nawet ksiądz dziekan. Nawrot postanawia zrzucić sutannę. Bożena i Bruno wybierają się na aukcję charytatywną obrazów Izy Małek. Na miejscu okazuje się, że pomylili terminy i malarka zaprasza ich do siebie na herbatę. Na Stańskich robi wrażenie więź kobiety z jej córeczką... Okazuje się, że kłopoty zdrowotne Iwony wynikają z tego, że na Ukrainie pracowała ponad swoje siły. Niestety Pyrka nie może wracać do zdrowia w rodzinnym domu z powodu chorującego na grypę Stasia. Marek z radością przyjmuje dziewczynę pod swój dach i opiekę. Aldona i Basia proszą dyrektor Kujawiak o łaskawsze traktowanie Aleksa i Johna, którzy po wypadku wrócili już do szkoły. Tego samego dnia nauczycielka zjawia się w Zdrówku i zaczyna bezpardonowo flirtować z Borysem.

Barwy szczęscia odcinek 2093
Autor: Materiały TVP

Barwy szczęścia odcinek 2094: STRESZCZENIE

Agata dostaje dobre wiadomości – jej film przyniesie kolejne zyski finansowe. W związku z nieoczekiwanym zastrzykiem gotówki Patryk porusza temat zakupu wspólnego mieszkania. Wanda przeprasza Oliwkę za swoje natarczywe zachowanie i obiecuje, że nie będzie więcej się z nią kontaktować. Jabłońska zaczepia też Kacpra, któremu każe przekazać matce, że rozstała się z mężem. Mariola odnosi sukces: telewizja zamówiła kolejne odcinki jej programu. Panią producent znowu nachodzi Tomek, kpi z jej nowego chłopaka i chce, by do niego wróciła. Marek i Iwona świetnie dogadują się mieszkając pod jednym dachem. Rozmawiają o swoich niepowodzeniach miłosnych i zgodnie dochodzą do wniosku, że najlepiej żyje im się w pojedynkę.

Barwy szczęscia odcinek 2094
Autor: Materiały TVP

Barwy szczęścia odcinek 2095: STRESZCZENIE

Marek wraca do Warszawy w związku z galą, podczas której ma odebrać prestiżową nagrodę biznesową dla swojej firmy. Krystyna prosi Iwonę, żeby wybrała się z jej synem na imprezę i pomogła mu znaleźć kobietę. Do Huberta dzwoni Klara, która ma już dość rozłąki i jest gotowa skrócić stypendium w USA i wrócić wcześniej do domu. Elżbieta mówi Chowańskiemu, że odkryła, iż Piotr zamierza sprzedać mieszkanie Ewy. Artur postanawia powstrzymać Walawskiego przed sprzeniewierzeniem majątku po Marcie. Sebastian i Dominika wracają z Kanady jako narzeczeni. Dziewczynę znowu nachodzi Damian i podsuwa jej kontrowersyjny sposób na zarobienie większych pieniędzy podczas sprzątania. Dominika wypróbowuje pomysł Wójcika na Klemensie.

Barwy szczęscia odcinek 2095
Autor: Materiały TVP

Barwy szczęścia odcinek 2096: STRESZCZENIE

Okazuje się, że Klara bez problemu może skrócić stypendium. Na jej miejsce od razu szykuje się Kniewski. Gawron nie pojawia się na nagraniu kolejnego odcinka talent show. Mariola, Hubert i Żabcia odkrywają, że Rysiek nie jest w stanie wyjść z domu. Kłos ma też inny problem – Tomek domaga się od niej pieniędzy na leczenie i szantażuje ją, że jeśli nie dostanie pół miliona złotych, upubliczni nagranie, jak uprawiają seks. Lekarz uświadamia Julicie, że jej matka po wyjściu ze szpitala nie powinna mieszkać sama. Józek zgadza się, żeby teściowa zamieszkała z nimi. Młodzi muszą w końcu powiedzieć ojcu Sałatki o schizofrenii Urszuli. Franek może wreszcie włączyć się w prowadzenie Feel Good. Radek przedstawia mu Renatę, którą chce zatrudnić w lokalu. Morawski nie ukrywa przed wspólnikiem przestępczej przeszłości dziewczyny. Gdy nowe miejsce odwiedza Regina, Falkowski deklaruje, że chciałby z nią zamieszkać.

Barwy szczęscia odcinek 2096
Autor: Materiały TVP

Barwy szczęścia odcinek 2097: STRESZCZENIE

Agatę odwiedza Miriam, pilotka i znajoma Szumana, i pokazuje jej stworzoną przez Pawła aplikację dla niepełnosprawnych. Zarobione na start-upie pieniądze Piasecki przekazuje dawnej dziewczynie jako pierwszą ratę długu, za pieniądze, które utopiła w produkcji filmu. Gawron znowu nie dociera na nagranie, a Żabcia oskarża Justina i Patryka, że dostarczają Ryśkowi narkotyki. Zszokowana Mariola zrywa z Kanadyjczykiem, a Agata i Hubert wyrzucają Patryka z domu. Tomek nie przestaje szantażować byłej partnerki i przymierza się do przekazania mediom pikantnego nagrania z panią producent. Władek wpada na trop kolejnej afery z udziałem Bednarka – odkrywa, że dziekan promuje pracę, która jest plagiatem. Iza i Bożena zaprzyjaźniają się. Małek nieoczekiwanie trafia do szpitala i prosi Stańską, by odebrała jej córkę z przedszkola. W hotelu Paulinka szuka kontaktu z Sadowskim.

Barwy szczęscia odcinek 2097
Autor: Materiały TVP
NAJNOWSZE